Pepper House background image
Pepper House logo

Pepper House

O nas

Pepper House to nowoczesne biuro nieruchomości w Gdańsku, które zostało założone w 2013 roku. Przedmiotem działalności biura jest przede wszystkim pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz ich zakup i sprzedaż. Dzięki temu firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz gruntowną wiedzą na temat aktualnej sytuacji rynkowej. Biuro nieruchomości działa głównie na terenie Trójmiasta i okolic.

Pepper House jest firmą, która zapewnia gwarancję sprzedaży nieruchomości. Polega to na zobowiązaniu się firmy do sprzedaży nieruchomości w ściśle określonym czasie. Co więcej, wśród usług biura znajdziemy: ofertę działań promocyjnych, remonty mieszkaniowe, wycenę rzeczoznawcy, działania marketingowe online i offline, a także organizację dni otwartych nieruchomości. Dodatkowo, Pepper House oferuje doradztwo przy pozyskaniu instrumentów finansowych, takich jak: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy oraz ubezpieczenie nieruchomości.

Pepper House prężnie działa również w social mediach, gdzie można znaleźć wiadomości branżowe, najnowsze inwestycje prowadzone przez biuro oraz lepiej poznać ekspertów firmy.

Pepper House to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Pepper House działa na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego.

Oferta agencji

Pepper House posiada w swojej ofercie:

  • 656 mieszkań na sprzedaż w cenach od 199 000 zł do 4 708 066 zł.
  • 13 mieszkań na wynajem w cenach od 2 000 zł do 7 500 zł.
  • 214 domów na sprzedaż w cenach od 193 900 zł do 7 699 000 zł.
  • 3 domy na wynajem w cenach od 5 500 zł do 14 000 zł.
  • 199 działek na sprzedaż w cenach od 79 800 zł do 44 100 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Pepper House na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

1085

Liczba ofert

16

Ofert na wynajem

1069

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Blisko plaży | 3 pokoje | wysoki standard| letnica
Letnicka, Letnica, Gdańsk

3 pokoje 68,51 m2
1 149 000
16 771 /m2
ATUTY:- nowoczesne budownictwo i wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane- 2 balkony - więcej przestrzeni do wypoczynku- bliskość morza i terenów rekreacyjnych- ostatnie piętro - cisza i prywatność- widok na zieleń -

4-pokojowe mieszkanie 3 minuty od plaży | brzeźno,
Łozy, Brzeźno, Gdańsk

4 pokoje 71 m2
990 000
13 943 /m2
Hot oferta! Tylko w Pepper House! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic — Gdańsk Brzeźno.To idealna propozycja zarówno dla

Nowość! mieszkanie z 4 pokojami w rumi
Żeglarzy, Janowo, Rumia

4 pokoje 72,72 m2
789 000
10 850 /m2
OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Janowo). Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które poszukują czegoś więcej

4 pokoje, widok na zieleń, winda, 2miejsca parkin
Myśliwska, Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk

4 pokoje 89,39 m2
1 400 000
15 662 /m2
ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna i zielona okolica w dzielnicy - świetna komunikacja miejska

Gotowy biznes w samym sercu gdańska!!
Przyokopowa, Śródmieście, Gdańsk

2 pokoje 39,10 m2
789 000
20 179 /m2
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o pow. 39,10m2 w zabytkowej kamienicy w sercu Gdańska przy ul. Przyokopowej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-bliskość Motławy i Starego Miasta-ustawne

4 pokoje przy placu konesera | praga-północ
Białostocka, Szmulowizna, Praga-Północ, Warszawa

4 pokoje 77,70 m2
949 000
12 213 /m2
Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone przy ul. Białostockiej na warszawskiej Pradze-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera, Galerii Wileńskiej oraz Metra Wileńskiego.Lokal znajduje się na 6.

Przestronne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie
Żwirki i Wigury, Zaspa-Rozstaje, Gdańsk

2 pokoje 48,60 m2
780 000
16 049 /m2
Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,6 m², położone przy ul. Żwirki i Wigury 3 na gdańskiej Zaspie — jednej z najbardziej cenionych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Trójmiasta.To propozycja dla

Słoneczne kompaktowe mieszkanie - wilanowska point
Aleja Wilanowska, Stegny, Mokotów, Warszawa

2 pokoje 31,42 m2
849 000
27 021 /m2
HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,42m2  zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Alei Wilanowskiej na czwartym piętrze. Nieruchomość o

Nowa świetna cena, 3 balkony, super lokalizacja
Morska, Grabówek, Gdynia

4 pokoje 109 m2
950 000
8 715 /m2
Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 109 m² z 3 balkonami - Gdynia Grabówek, ul. Morska.Cena: 950 000 zł | Kamienica Morska (2010) Nowa świetna cena.Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 109 m², położone na 3.

2 pokoje, blisko tramwaju, wyposażone, od zaraz
Wawelska, Chełm, Gdańsk

2 pokoje 50 m2
599 000
11 980 /m2
!!!  HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania!W pełni wyposażone, kuchnia na wymiar, ogrzewanie podłogowe w łazience. W pobliżu pętla tramwajowa. W planach budowa PKM co zwiększy atrakcyjność

Wyjątkowa mansarda z antresolą | gdańsk wrzeszcz
gen. Józefa Hallera, Wrzeszcz, Gdańsk

5 pokoi 80 m2
1 120 000
14 000 /m2
HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE! NOWA CENA!Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie mansardowe z antresolą, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic — Gdańsk Wrzeszcz. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat poddasza, przestrzeń oraz

Komfortowy dom z ogrodem blisko gdańska!
Straszyn

5 pokoi 182,23 m2
1 290 000
7 078 /m2
Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z:I. Przyziemia: garaż, garderoba, pomieszczenia gospodarcze oraz niezależne mieszkanie (około