Petra Nieruchomości background image
Petra Nieruchomości logo

Petra Nieruchomości Warszawa

O nas


Petra Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Grażyny Bacewiczówny 2/LU-1.

Obszar działania

Petra Nieruchomości działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

Petra Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 1 999 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 2 900 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 890 000 zł do 1 950 000 zł.
  • 2 działki na sprzedaż w cenach od 180 000 zł do 3 200 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Petra Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

6

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

5

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Marki o powierzchni 150 mkw. Powierzchnia działki wynosi 189 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 890 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petra Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Warszawa, Białołęka, Grodzisk o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 2 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Petra Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 11600 mkw. Cena działki - 3 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petra Nieruchomości.
Sprzedam dom Warszawa, Białołęka o powierzchni 266 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1473 mkw. Rok budowy: 2002. Cena - 1 950 000 zł. Dom z poddaszem ma 6 pokoi, 3 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petra Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 1200 mkw. Cena działki - 180 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petra Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wola, Czyste o powierzchni 83,45 mkw. Rok budowy: 2015. Cena - 1 999 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petra Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Marek Krawczyk

Marek Krawczyk

Sławomir Niski

Sławomir Niski

Kontakt z agencją


Petra Nieruchomości

Petra Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: