Pewne Nieruchomości background image
Pewne Nieruchomości logo

Pewne Nieruchomości Warszawa

O nas


Pewne Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Pazińskiego 3A lok.4.

Obszar działania

Pewne Nieruchomości działa na terenie województwa podkarpackiego.

Oferta agencji

Pewne Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 5 140 000 zł do 7 440 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Pewne Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

2

Liczba ofert

2

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Kamienica rzeszów - mądra inwestycja, stały zwrot.
i

Dom 15 pokojowy na sprzedaż
Rzeszów

15 pokoi 581 m2
5 140 000
8 846 /m2
Sprzedam dom Rzeszów o powierzchni 581 mkw. Powierzchnia działki wynosi 284 mkw. Rok budowy: 1939. Cena - 5 140 000 zł. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 15 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pewne Nieruchomości.
Kamienica rzeszów - mądra inwestycja, stały zwrot.
i

Dom 28 pokojowy na sprzedaż
Rzeszów

28 pokoi 921 m2
7 440 000
8 078 /m2
Sprzedam dom Rzeszów o powierzchni 921 mkw. Powierzchnia działki wynosi 375 mkw. Rok budowy: 1955. Cena - 7 440 000 zł. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 28 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pewne Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Agnieszka Kowalczyk

Agnieszka Kowalczyk

Dariusz Kowalczyk

Dariusz Kowalczyk

Kontakt z agencją


Pewne Nieruchomości

Pewne Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: