Piasecki Nieruchomości background image
Piasecki Nieruchomości logo

Piasecki Nieruchomości Poznań

O nas


Firma Piasecki Nieruchomości powstała w 2015 roku.
Oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości na przejrzystych warunkach. Transparentność naszych działań w stosunku do klienta to podstawa udanej współpracy. Zapewniamy prawne zabezpieczenia obu stron przy transakcjach. Oferujemy home staging.

W naszej ofercie znajdziesz mieszkania i domy na sprzedaż oraz do wynajęcia. Wolisz budować? u nas znajdziesz działki budowlane, inwestycyjne i rekreacyjne na sprzedaż.

Piasecki Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Poznań przy Os. Orła Białego 45/112.

Obszar działania

Piasecki Nieruchomości działa na terenie województwa wielkopolskiego.

Oferta agencji

Piasecki Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na sprzedaż w cenach od 135 000 zł do 250 000 zł.
  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 1 200 zł do 2 700 zł.
  • 4 domy na sprzedaż w cenach od 205 000 zł do 740 000 zł.
  • 14 działek na sprzedaż w cenach od 56 000 zł do 765 760 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Piasecki Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

22

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

20

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działka budowlana kościan kokorzyn pelikan
i
Sprzedam działkę Kościan o powierzchni 655 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 117 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Działki budowlane na sprzedaż pod przemętem
i
Sprzedam działkę wolsztyński o powierzchni 700 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 56 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Duża działka w kościanie pod poznaniem przy s5
i
Sprzedam działkę Kościan o powierzchni 9572 mkw. Działka przemysłowa, kształt: prostokąt. Cena działki - 765 760 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Duża działka usługowa w śmiglu
i
Sprzedam działkę Śmigiel o powierzchni 6161 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 350 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Bezczynszowe mieszkanie w kościanie na sprzedaż
i
Sprzedam mieszkanie Kościan o powierzchni 40,86 mkw. Rok budowy: 1920. Cena - 250 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Działka budowlana kościan kokorzyn pelikan
i
Sprzedam działkę Kościan o powierzchni 676 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 121 680 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Działka budowlana kościan kokorzyn pelikan
i
Sprzedam działkę Kościan o powierzchni 793 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 142 740 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Mieszkanie do wynajęcia poznań rataje katowicka
i

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia
Poznań

2 pokoje 53 m2
2 700/mies.
50 /m2
Wynajmę mieszkanie Poznań o powierzchni 53 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 2 700 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Piasecki Nieruchomości.
Działki budowlane przy s5 pod kościanem poznań
i
Sprzedam działkę Śmigiel o powierzchni 5000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 340 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Działka budowlana kościan kokorzyn pelikan
i
Sprzedam działkę Kościan o powierzchni 967 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 174 060 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Działka budowlana na sprzedaż pod lesznem gronówko
i
Sprzedam działkę leszczyński o powierzchni 1115 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 124 880 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.
Duża działka na sprzedaż w śmiglu
i
Sprzedam działkę Śmigiel o powierzchni 3070 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 445 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piasecki Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Cyprian Piasecki

Cyprian Piasecki

Kontakt z agencją


Piasecki Nieruchomości

Piasecki Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: