PIÓREK HOUSE

O nas


Piórek House to biuro nieruchomości, które zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości. W swoim portfolio posiada takie obiekty, jak mieszkania, domy, lokale komercyjne oraz działki. Firma stacjonuje w Warszawie i to właśnie w tych okolicach oferuje swoje usługi. Wyróżnikiem agencji jest bezkompromisowe podejście do wyznaczonych zadań. Agenci z Piórek House wychodzą bowiem z założenia, że znajdą miejsce, które w stu procentach odpowie oczekiwaniom przyszłego nabywcy. Dzięki temu Piórek House zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto firma charakteryzuje się doświadczonymi specjalistami, którzy posiadają bogatą wiedzę na temat polskiego rynku nieruchomości. Biuro nieruchomości współpracuje też z Doradcą Kredytowym, który może okazać się pomocny w kwestii zaciągnięcia kredytu hipotecznego, firmowego czy gotówkowego.

PIÓREK HOUSE to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Jagiellońska 3 lok. u. 10. W szeregach PIÓREK HOUSE pracuje 8 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

PIÓREK HOUSE działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

PIÓREK HOUSE posiada w swojej ofercie:

  • 307 mieszkań na sprzedaż w cenach od 285 000 zł do 2 000 050 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji PIÓREK HOUSE na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

307

Liczba ofert

307

Ofert na sprzedaż

8

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Mieszkanie
5 pokoi144 m2

829 000

5 756 zł/m2

Warszawa, Wesoła, Wola Grzybowska, Armii Krajowej

Wszystkie oferty na sprzedażWszystkie oferty na wynajem

Oferty agencji na mapie


Nasz zespół


Maryia Kazulina

AGENCJA PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

Sebastian Piórek

Maciej Grochal

Ilona Kamińska

NIERUCHOMOŚCI PIÓREK HOUSE

Inga Prychynich

Kontakt z agencją


PIÓREK HOUSE

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome

Google Chrome

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Safari

Safari

Opera

Opera