Piórkowski Nieruchomości background image
Piórkowski Nieruchomości logo

Piórkowski Nieruchomości Warszawa

O nas


POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI PIÓRKOWSKI to zespół młodych profesjonalistów pracujących pod wodzą doświadczonego, licencjonowanego agenta nieruchomości, Krzysztofa Piórkowskiego. Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży jak i pośrednictwie w zakupie lub wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości.

Oferujemy usługi z zakresu poszukiwania klientów, kompleksowej obsługi transakcji oraz doradztwa potransakcyjnego.

Nasz zespół agentów dba o najwyższą jakość świadczonych usług, a współpracujący z nami eksperci to starannie wyselekcjonowani profesjonaliści.

Piórkowski Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Kaliska 15.

Oferta agencji

W tej chwili agencja Piórkowski Nieruchomości nie prezentuje swoich ofert na Gethome.

1

Liczba ofert

1

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Mszczonów o powierzchni 10300 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 249 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Piórkowski Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Jerzy Starczewski

Jerzy Starczewski

Krzysztof Piórkowski

Krzysztof Piórkowski

Kontakt z agencją


Piórkowski Nieruchomości

Piórkowski Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: