Plutecki Nieruchomości background image
Plutecki Nieruchomości logo

Plutecki Nieruchomości Kraków

O nas

Plutecki Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Kraków przy al. Kijowska 66/1.

Obszar działania

Plutecki Nieruchomości działa na terenie województw: małopolskiego, lubelskiego.

Oferta agencji

Plutecki Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 7 mieszkań na sprzedaż w cenach od 359 000 zł do 1 059 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 3 950 zł.
  • 4 domy na sprzedaż w cenach od 919 000 zł do 4 900 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 699 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Plutecki Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

13

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

12

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Działka budowlana z lasem w gminie mogilany
Włosań, Mogilany
11100 m2

699 000
62 /m2
Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Włosań, gmina Mogilany Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1,110 ha , idealną dla osób poszukujących spokoju, przestrzeni oraz bliskości natury. Działka składa się z:

Segment narożny z ogródkiem! 2 mp, 4 pok- od zaraz
Biały Kościół, Wielka Wieś

4 pokoje 78,24 m2
919 000
11 745 /m2
Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny, dwupoziomowy segment narożny z ogrodem, położony w spokojnym i zielonym Wierzchowiu, tuż obok Białego Kościoła (gmina Wielka Wieś). To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą mieszkać

Przestronny dom- prądnik czerwony|wyjątkowa oferta
Prądnik Czerwony, Kraków

6 pokoi 200 m2
2 849 000
14 245 /m2
Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, klimatycznego domu w świetnej lokalizacji. Tutaj nie musisz wybierać, czy chcesz mieszkać w dużym domu w spokojnej okolicy, czy zależy Ci na dostępie do pełnej miejskiej

Premiera- duże mieszkanie inwestycyjne|łagiewniki
Ogrodniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków

5 pokoi 83,39 m2
990 000
11 871 /m2
Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - Łagiewnikach Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. kondygnacji kameralnego budynku w dzielnicy Kraków - Łagiewniki. Nieruchomość o powierzchni 83,39 m²

Elaganckie 3-pok. z dużym balkonem i miejscem post
Dąbska, Grzegórzki, Kraków

3 pokoje 57 m2
3 950/mies.
69 /m2
Szukasz miejsca, w którym od pierwszego dnia poczujesz się komfortowo? To mieszkanie łączy nowoczesny styl, funkcjonalność oraz świetną lokalizację-idealne dla osób ceniących wygodę życia w mieście. Zapraszam do zapoznania się z

Premiera|jasna kawalerka na prądniku białym
Władysława Łokietka, Prądnik Biały, Kraków

1 pokój 30,80 m2
509 000
16 525 /m2
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży jasnego i ustawnego mieszkania 1-pokojowego , położonego na Prądniku Białym przy ul. Władysława Łokietka. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego budynku i ma powierzchnię niemal 31 m², na