Port Poszukiwacze Nieruchomości background image
Port Poszukiwacze Nieruchomości logo

Port Poszukiwacze Nieruchomości Gdynia

O nas


Port Poszukiwacze Nieruchomości to agencja z Gdyni, która oferuje nieruchomości z Trójmiasta i okolic. Agencja określa się jako drużyna z wieloletnim doświadczeniem, która na przestrzeni lat współpracowała z wieloma firmami z całej Polski. Port Poszukiwacze Nieruchomości każdorazowo stara się wypracować rozwiązanie wraz z klientem, stawiając na kompromis i budowanie relacji. Firma wyróżnia się elastycznością i indywidualnym podejściem do klienta, również w kwestiach finansowych.

Port Poszukiwacze Nieruchomości zajmuje się pośrednictwem: domów, mieszkań, lokali komercyjnych oraz działek, zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Kompleksowa obsługa zapewnia pracę z ofertą, tj. organizację sesji zdjęciowych, tworzenie rzutów mieszkań, przedstawienie oferty klientom z bazy czy przeprowadzenie negocjacji; a także pomoc w dokumentacji - zdobycie wszelkich zaświadczeń, dokumentów z KW oraz banku.

Port Poszukiwacze Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Gdynia przy Armii Krajowej 28/6.

Obszar działania

Port Poszukiwacze Nieruchomości działa na terenie województw: pomorskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego, łódzkiego.

Oferta agencji

Port Poszukiwacze Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 12 mieszkań na sprzedaż w cenach od 350 000 zł do 1 995 000 zł.
  • 8 mieszkań na wynajem w cenach od 2 500 zł do 4 500 zł.
  • 22 domy na sprzedaż w cenach od 550 000 zł do 4 600 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 6 000 zł.
  • 38 działek na sprzedaż w cenach od 97 000 zł do 16 500 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Port Poszukiwacze Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

81

Liczba ofert

9

Ofert na wynajem

72

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działka z niesamowitym widokiem na zatokę!
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1500 mkw. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Działka budowlana  w domatowie.
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1015 mkw. Cena działki - 299 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Niesamowity widok!
i
Sprzedam mieszkanie Gdynia, Śródmieście o powierzchni 62,30 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 1 995 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 11 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Idealne dla rodziny!
i
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 58,04 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 560 500 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Działka w mostach, pod inwestycję długoterminową.
i
Sprzedam działkę pucki, Mosty o powierzchni 47100 mkw. Cena działki - 1 177 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Duża działka budowlana w luzinie
i
Sprzedam działkę wejherowski, Luzino o powierzchni 2500 mkw. Cena działki - 415 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Apartament z widokiem na jezioro
i
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Jasień o powierzchni 97 mkw. Rok budowy: 2011. Cena - 1 150 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Duża działka blisko morza.
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 3843 mkw. Cena działki - 1 890 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Apartament nad morzem!
i
Sprzedam mieszkanie pucki, Jastrzębia Góra o powierzchni 76 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 1 450 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Mieszkanie o wysokim standardzie -całkowicie nowe!
i

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia ul. Kosynierów
Rumia

3 pokoje 60 m2
3 900/mies.
65 /m2
Wynajmę mieszkanie Rumia o powierzchni 60 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 3 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Teren zamknięty, ścisłe centrum
i
Sprzedam mieszkanie Sopot, Górny Sopot o powierzchni 48,25 mkw. Cena - 1 037 375 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.
Apartament z widokiem na zatokę i las! 2 piętra!
i
Sprzedam mieszkanie Gdynia, Witomino Leśniczówka o powierzchni 106,75 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 1 200 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 2 łazienki, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Port Poszukiwacze Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Sylwia Zdziebłowska

Sylwia Zdziebłowska

Larysa Rapczuk

Larysa Rapczuk

Emilia Kruszewska

Emilia Kruszewska

Krzysztof Truszkowski

Krzysztof Truszkowski

Ewelina Kuchta

Ewelina Kuchta

Żaneta Piwka

Żaneta Piwka

Agata Japczyńska

Agata Japczyńska

Paulina Kałduńska

Paulina Kałduńska

Paweł Pleczyński

Paweł Pleczyński

Kamil Granos

Kamil Granos

Kontakt z agencją


Port Poszukiwacze Nieruchomości

Port Poszukiwacze Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: