Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka background image
Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka logo

Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka

O nas


Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka działa na terenie województwa małopolskiego.

Oferta agencji

Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka posiada w swojej ofercie:

  • 3 mieszkania na sprzedaż w cenach od 399 000 zł do 950 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 500 zł do 2 400 zł.
  • 47 domów na sprzedaż w cenach od 150 000 zł do 2 777 000 zł.
  • 73 działki na sprzedaż w cenach od 20 000 zł do 780 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

126

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

123

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom limanowski o powierzchni 138 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1429 mkw. Cena - 535 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: elektryczne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam działkę Mszana Dolna o powierzchni 1769 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 65 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam działkę Limanowa o powierzchni 1500 mkw. Działka kształt: trapez. Cena działki - 85 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam mieszkanie Rabka-Zdrój o powierzchni 61 mkw. Cena - 450 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam działkę limanowski o powierzchni 7800 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 450 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam dom Jordanów o powierzchni 70 mkw. Powierzchnia działki wynosi 500 mkw. Rok budowy: 1998. Cena - 295 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 2 pokoje, ogrzewanie: centralne. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam dom nowosądecki o powierzchni 75 mkw. Powierzchnia działki wynosi 23382 mkw. Cena - 445 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam działkę okolice Krakowa o powierzchni 1800 mkw. Działka budowlana, kształt: w kształcie litery l. Cena działki - 205 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam działkę limanowski o powierzchni 1189 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 270 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam działkę limanowski o powierzchni 30000 mkw. Działka siedliskowa, kształt: prostokąt. Cena działki - 600 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam dom Rabka-Zdrój o powierzchni 25 mkw. Powierzchnia działki wynosi 10 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 170 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje, ogrzewanie: inne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.
Sprzedam dom limanowski o powierzchni 170 mkw. Powierzchnia działki wynosi 800 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 599 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Przemysław Lach

Przemysław Lach

Arkadiusz Mazgaj

Arkadiusz Mazgaj

Maria Duda

Maria Duda

Kontakt z agencją


Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka

Pośrednictwo W Obrocie Nieruchomościami Arka

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: