Premium Estates background image
Premium Estates logo

Premium Estates

O nas


Biuro Premium Estates zostało założone w 2016 roku, jednak doświadczenie pracujących w nim specjalistów z branży nieruchomości jest budowane od wielu lat. Na rynku wyróżnia nas wysoka jakość pracy oraz kompleksowość - naszym klientom proponujemy usługi z zakresu wynajmu i sprzedaży mieszkań, zarządzania najmem, doradztwa kredytowego, prac remontowych, wykończeniowych oraz z zakresu home staging. Działamy zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Cechuje nas pełen profesjonalizm - dzięki wysokiej klasy specjalistom z różnych dziedzin dostarczamy usługi o najwyższej jakości, dbając o komfort i zadowolenie naszych klientów. Współpracujemy z kreatywnymi architektami, dokładnymi fachowcami i rzetelnymi doradcami. Posiadamy oddziały w Krakowie i Warszawie. Nasz zespół stale powiększa się o nowych doradców. Nieustannie zwiększamy swoje kompetencje z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Oferujemy szeroki wachlarz usług zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Niezależnie od tego, czy planujeszkupno mieszkania,wynajem biura czy remont, a następnie sprzedaż lokalu- jesteśmy do Twojej dyspozycji, oferując indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o szczegóły. 

Zapraszamy!

Premium Estates to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Premium Estates działa na terenie województw: mazowieckiego, małopolskiego.

Oferta agencji

Premium Estates posiada w swojej ofercie:

  • 157 mieszkań na sprzedaż w cenach od 360 000 zł do 2 777 500 zł.
  • 18 mieszkań na wynajem w cenach od 1 800 zł do 12 000 zł.
  • 8 domów na sprzedaż w cenach od 599 000 zł do 2 950 000 zł.
  • 3 działki na sprzedaż w cenach od 80 000 zł do 999 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Premium Estates na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

186

Liczba ofert

18

Ofert na wynajem

168

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Warszawa, Ursynów, Kabaty o powierzchni 46,31 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 963 155 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Sprzedam dom okolice Krakowa o powierzchni 210 mkw. Rok budowy: 1995. Cena - 899 999 zł. Dom 4 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Sprzedam mieszkanie Marki o powierzchni 97,70 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 1 084 470 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Wynajmę mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 117 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 6 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Premium Estates.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Nowy Rembertów o powierzchni 79,65 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski o powierzchni 65,19 mkw. Rok budowy: 2025. Cena - 889 844 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Sprzedam mieszkanie Marki o powierzchni 68,95 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 813 610 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Wynajmę mieszkanie Kraków, Stare Miasto o powierzchni 20 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Premium Estates.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski o powierzchni 48,77 mkw. Rok budowy: 2025. Cena - 665 710 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Sprzedam mieszkanie Kraków, Prądnik Czerwony o powierzchni 49,50 mkw. Rok budowy: 1968. Cena - 690 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Sprzedam dom Kraków, Zwierzyniec o powierzchni 214,90 mkw. Powierzchnia działki wynosi 286 mkw. Cena - 2 500 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.
Sprzedam działkę małopolskie, brzeski o powierzchni 3200 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 80 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Premium Estates.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Norbert Kopeć

Norbert Kopeć

Agnieszka Kapusta

Agnieszka Kapusta

Dagmara Przybylska-Pazdan

Dagmara Przybylska-Pazdan

Dominik Kiper

Dominik Kiper

Sławomir Machno

Sławomir Machno

Maria Kowalkiewicz

Maria Kowalkiewicz

Marta Cieślik

Marta Cieślik

Paweł Hajduczenia

Paweł Hajduczenia

Daniel Darowski

Daniel Darowski

Mariaa

Mariaa

Kamil Korzec

Kamil Korzec

Kontakt z agencją


Premium Estates

Premium Estates

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: