Quality Nieruchomości background image
Quality Nieruchomości logo

Quality Nieruchomości Katowice

O nas


Quality Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Katowice przy Opolska 17 lok. 208.

Obszar działania

Quality Nieruchomości działa na terenie województwa śląskiego.

Oferta agencji

Quality Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 1 800 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 355 000 zł.
  • 9 działek na sprzedaż w cenach od 123 000 zł do 495 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Quality Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

11

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

10

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Orzesze o powierzchni 871 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokat. Cena działki - 135 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam działkę Orzesze o powierzchni 2646 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokat. Cena działki - 325 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Północnych o powierzchni 49 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 1 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 14 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam działkę Orzesze o powierzchni 798 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 124 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam działkę Orzesze o powierzchni 859 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 136 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam działkę Orzesze o powierzchni 700 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokat. Cena działki - 123 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam dom Orzesze o powierzchni 60 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1584 mkw. Rok budowy: 1938. Cena - 355 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje, ogrzewanie: kominkowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam działkę Orzesze o powierzchni 1307 mkw. Działka kształt: prostokat. Cena działki - 165 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam działkę Orzesze o powierzchni 1443 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 215 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam działkę Rybnik o powierzchni 4000 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 495 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.
Sprzedam działkę Orzesze o powierzchni 2521 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 199 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Quality Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Marzenna Klikowska-Kułaga

Marzenna Klikowska-Kułaga

Danuta Jankowska-Mrozek

Danuta Jankowska-Mrozek

Kontakt z agencją


Quality Nieruchomości

Quality Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: