Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości background image
Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości logo

Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości

O nas


Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości działa na terenie województw: mazowieckiego, wielkopolskiego.

Oferta agencji

Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 2 mieszkania na wynajem w cenach od 4 200 zł do 4 280 zł.
  • 3 domy na sprzedaż w cenach od 1 150 000 zł do 3 500 000 zł.
  • 3 działki na sprzedaż w cenach od 297 000 zł do 597 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

8

Liczba ofert

2

Ofert na wynajem

6

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 17700 mkw. Działka rolna, kształt: romb. Cena działki - 597 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości.
Sprzedam dom Warszawa, Włochy o powierzchni 291 mkw. Powierzchnia działki wynosi 526 mkw. Rok budowy: 1962. Cena - 1 800 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Warszawa, Ochota, Stara Ochota o powierzchni 81,70 mkw. Rok budowy: 1936. Cena - 4 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości.
Sprzedam dom Konstancin-Jeziorna o powierzchni 400 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1650 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 3 500 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 10 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne o powierzchni 40,30 mkw. Rok budowy: 1965. Cena - 4 280 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 10 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości.
Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 2000 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 325 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości.
Sprzedam dom poznański o powierzchni 500 mkw. Powierzchnia działki wynosi 76000 mkw. Rok budowy: 1840. Cena - 1 150 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 24 pokoje, ogrzewanie: inne. Do domu przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 9000 mkw. Działka rolna, kształt: romb. Cena działki - 297 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Grażyna Grandys -Kędzierska

Grażyna Grandys -Kędzierska

Kontakt z agencją


Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości

Ragran -Obsługa Rynku Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: