Rem Agencja Obrotu Nieruchomości background image
Rem Agencja Obrotu Nieruchomości logo

Rem Agencja Obrotu Nieruchomości

O nas


Rem Agencja Obrotu Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Rem Agencja Obrotu Nieruchomości działa na terenie województw: śląskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego.

Oferta agencji

Rem Agencja Obrotu Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 4 mieszkania na sprzedaż w cenach od 319 000 zł do 999 000 zł.
  • 4 domy na sprzedaż w cenach od 320 000 zł do 5 980 000 zł.
  • 7 działek na sprzedaż w cenach od 45 000 zł do 2 931 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Rem Agencja Obrotu Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

15

Liczba ofert

15

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Tychy o powierzchni 103 mkw. Powierzchnia działki wynosi 830 mkw. Cena - 899 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam działkę Tychy o powierzchni 1290 mkw. Cena działki - 387 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam dom bialski o powierzchni 10015 mkw. Cena - 320 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam dom Bielsko-Biała o powierzchni 890 mkw. Powierzchnia działki wynosi 917 mkw. Cena - 5 980 000 zł. Dom bez poddasza ma 9 pokoi. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam działkę bialski o powierzchni 6048 mkw. Cena działki - 79 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam działkę Busko-Zdrój o powierzchni 5300 mkw. Cena działki - 130 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam działkę Tychy o powierzchni 9770 mkw. Działka kształt: prostokat. Cena działki - 2 931 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam działkę Lędziny o powierzchni 2327 mkw. Cena działki - 330 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Tychy o powierzchni 51,33 mkw. Cena - 319 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Tychy o powierzchni 63 mkw. Cena - 409 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam działkę częstochowski o powierzchni 1096 mkw. Cena działki - 45 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Tychy o powierzchni 64,35 mkw. Cena - 590 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rem Agencja Obrotu Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Eugeniusz Rudczyk

Eugeniusz Rudczyk

mgr  Anna Rudczyk

mgr Anna Rudczyk

Kontakt z agencją


Rem Agencja Obrotu Nieruchomości

Rem Agencja Obrotu Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: