Rodźko Nieruchomości background image
Rodźko Nieruchomości logo

Rodźko Nieruchomości Bydgoszcz

O nas


Rodźko Nieruchomości to biuro pośrednictwa na rynku nieruchomości działające w Bydgoszczy. Firma zdobywa bogate doświadczenie, funkcjonując oficjalnie od 1997 roku. Agenci biura wyspecjalizowali się przede wszystkim w zakresie pośrednictwa kupna oraz sprzedaży mieszkania, domów czy lokali usługowych. Jednak w 2010 roku biuro poszerzyło swoją ofertę otwierając Rodźko Development, które skupia się tylko na rynku pierwotnym i inwestycjach deweloperskich na wyłączność. Siedziba Rodźko Nieruchomości zlokalizowana jest w Bydgoszczy i to właśnie w tym mieście znajdziemy większość oferowanych obiektów przez firmę. Są to: mieszkania, lokale użytkowe, działki hale, obiekty dostępne zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Co więcej Rodźko Nieruchomości zapewnia dostęp do obiektów w ofertach na wyłączność. agenci biura Rodźko oferują również wsparcie w zakresie pozyskiwania kredytów hipotecznych.

Rodźko Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Bydgoszcz przy Graniczna 6/U11.

Obszar działania

Rodźko Nieruchomości działa na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

Rodźko Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 12 mieszkań na sprzedaż w cenach od 175 000 zł do 1 025 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 500 zł do 2 000 zł.
  • 15 domów na sprzedaż w cenach od 399 000 zł do 1 290 000 zł.
  • 11 działek na sprzedaż w cenach od 55 000 zł do 1 100 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Rodźko Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

41

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

38

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom okolice Bydgoszczy o powierzchni 120 mkw. Powierzchnia działki wynosi 786 mkw. Rok budowy: 1976. Cena - 439 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: ekogroszek. Do domu przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam dom Inowrocław o powierzchni 370 mkw. Powierzchnia działki wynosi 665 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 1 195 000 zł. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 7 pokoi, ogrzewanie: własne - piec na ekogroszek. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam dom Mrocza o powierzchni 234 mkw. Powierzchnia działki wynosi 211 mkw. Rok budowy: 1939. Cena - 620 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 8 pokoi, ogrzewanie: piec węglowy. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam działkę Solec Kujawski o powierzchni 5000 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam działkę Mrocza o powierzchni 440 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 189 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Bydgoszcz o powierzchni 31,73 mkw. Rok budowy: 1999. Cena - 1 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam dom nakielski o powierzchni 140 mkw. Powierzchnia działki wynosi 428 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 419 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 2 pokoje, ogrzewanie: ekogroszek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bydgoszcz o powierzchni 141,20 mkw. Cena - 650 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam dom Szubin o powierzchni 150 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1126 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 399 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje. Do domu przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam dom Bydgoszcz o powierzchni 300 mkw. Powierzchnia działki wynosi 252 mkw. Rok budowy: 1998. Cena - 930 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam działkę Koronowo o powierzchni 350 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 95 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Bydgoszcz o powierzchni 83 mkw. Rok budowy: 1958. Cena - 560 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rodźko Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Tomasz Nawrocki

Tomasz Nawrocki

Iwona Leśniewska

Iwona Leśniewska

Aldona Liczbińska

Aldona Liczbińska

Beata Wolska

Beata Wolska

Magdalena Nawrocka

Magdalena Nawrocka

Michalina Domachowska

Michalina Domachowska

Joanna Chojnacka

Joanna Chojnacka

Kontakt z agencją


Rodźko Nieruchomości

Rodźko Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: