Rohde Investments background image
Rohde Investments logo

Rohde Investments Gdańsk

O nas


Rohde Investments to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Gdańsk przy Cienista 16d.

Obszar działania

Rohde Investments działa na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

Oferta agencji

Rohde Investments posiada w swojej ofercie:

  • 3 mieszkania na sprzedaż w cenach od 450 000 zł do 1 049 000 zł.
  • 9 domów na sprzedaż w cenach od 539 000 zł do 3 800 000 zł.
  • 31 działek na sprzedaż w cenach od 89 000 zł do 6 250 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Rohde Investments na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

43

Liczba ofert

43

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Łapino kartuskie plan miejscowy woda gaz prąd
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 2243 mkw. Cena działki - 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Długie pole działka budowlana z planem miejscowym
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1376 mkw. Cena działki - 218 784 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Gołębiewko działka usługowa handlowa inwestycyjna
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 19800 mkw. Cena działki - 1 980 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Czerniewo gmina trąbki wielkie, działka budowlana
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1248 mkw. Cena działki - 156 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Działka z pozwoleniem na budowę domu!
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 2500 mkw. Cena działki - 699 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Częstkowo działka usługowa mieszkaniowa
i
Sprzedam działkę wejherowski o powierzchni 30000 mkw. Cena działki - 6 250 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Świetlikowo tczew działka przy drodze asfaltowej
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 2065 mkw. Cena działki - 154 875 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Czerniewo gmina trąbki wielkie, działka budowlana
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1206 mkw. Cena działki - 150 750 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Długie pole działka budowlana z planem miejscowym
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1250 mkw. Cena działki - 198 750 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Nowy wiec działka można uzyskać warunki zabudowy
i
Sprzedam działkę starogardzki o powierzchni 3000 mkw. Cena działki - 89 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Czerniewo gmina trąbki wielkie, działka budowlana
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1802 mkw. Cena działki - 225 250 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.
Częstkowo działka usługowa przy drodze asfaltowej
i
Sprzedam działkę wejherowski o powierzchni 6401 mkw. Cena działki - 1 350 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Rohde Investments.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Beata Rohde

Beata Rohde

Kontakt z agencją


Rohde Investments

Rohde Investments

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: