Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma background image
Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma logo

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

O nas


Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma to doświadczona firma działająca w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości. Agencja posiada wieloletnie doświadczenie lokalne oraz ogólnopolskie. Przedsiębiorstwo posiada cztery stacjonarne oddziały na Pomorzu. Znajdziemy je w takich miastach, jak: Gdańsk, Lębork, Kartuzy i Chojnice.

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma w swoich ofertach obejmuje obiekty na obszarze: Trójmiasta, Kaszub, Borów Tucholskich, miejscowości Nadmorskich, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa i Mierzei Wiślanej. Do wynajmu oraz zakupu dostępne są takie obiekty, jak: domy, mieszkania, działki i lokale użytkowe. Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma współpracuje również z innymi agencjami, poszerzając tym samym, swoją ofertę dostępnych nieruchomości.

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma działa na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego.

Oferta agencji

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma posiada w swojej ofercie:

  • 72 mieszkania na sprzedaż w cenach od 209 000 zł do 4 200 000 zł.
  • 141 mieszkań na wynajem w cenach od 750 zł do 15 000 zł.
  • 85 domów na sprzedaż w cenach od 165 000 zł do 9 500 000 zł.
  • 12 domów na wynajem w cenach od 690 zł do 50 000 zł.
  • 333 działki na sprzedaż w cenach od 30 350 zł do 18 600 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

643

Liczba ofert

153

Ofert na wynajem

490

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Atrakcyjna działka budowlana 1367  m2, jodłowno
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1367 mkw. Cena działki - 164 040 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
Atrakcyjna działka budowlana 1127 m2, bolszewo
i
Sprzedam działkę wejherowski, Bolszewo o powierzchni 1127 mkw. Cena działki - 395 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
Dom na wynajem łebieniec 470m2!
i

Dom 13 pokojowy do wynajęcia
powiat lęborski

13 pokoi 470 m2
15 000/mies.
31 /m2
Wynajmę dom lęborski o powierzchni 470 mkw. Powierzchnia działki wynosi 10000 mkw. Cena - 15 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 13 pokoi, 5 łazienek, ogrzewanie: elektryczne. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
2-pok.mieszkanie w gdyni na działkach leśnych
i
Wynajmę mieszkanie Gdynia, Działki Leśne o powierzchni 33 mkw. Rok budowy: 1939. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
2-pokojowe mieszkanie w sercu gdyni po remoncie
i
Wynajmę mieszkanie Gdynia, Śródmieście o powierzchni 54 mkw. Cena - 3 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
Atrakcyjna działka rolna,4700m2, lipy/wierzyca
i
Sprzedam działkę kościerski o powierzchni 4700 mkw. Cena działki - 293 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
2-pok. w śródmieściu gdyni
i
Wynajmę mieszkanie Gdynia, Śródmieście o powierzchni 44 mkw. Rok budowy: 1956. Cena - 2 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
Atrakcyjna działka budowlana 1414 m2, postołowo
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 1414 mkw. Cena działki - 120 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
Atrakcyjna działka bud. 1015m2 szemudzka huta
i
Sprzedam działkę wejherowski o powierzchni 1015 mkw. Cena działki - 152 250 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
Działka inwestycyjna w dobrej lokalizacji!!!
i
Sprzedam działkę Trójmiasto i okolice o powierzchni 7236 mkw. Cena działki - 3 700 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
Działka siedliskowa -bud. pow. 7053m2 nierostowo
i
Sprzedam działkę chojnicki o powierzchni 7053 mkw. Cena działki - 1 057 950 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.
Atrakcyjna uzbrojona działka na wiczlinie
i
Sprzedam działkę Gdynia, Chwarzno-Wiczlino o powierzchni 750 mkw. Cena działki - 776 250 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Małgorzata Chmielewska

Małgorzata Chmielewska

Kontakt DjRenoma

Kontakt DjRenoma

Sylwia Tomalska

Sylwia Tomalska

Andrzej Chmielewski

Andrzej Chmielewski

Beata Grzegorczyk-Rapacewicz

Beata Grzegorczyk-Rapacewicz

Elżbieta Wenzel

Elżbieta Wenzel

Anna Herbut

Anna Herbut

Iga Szelezińska

Iga Szelezińska

Irina Bukhalo

Irina Bukhalo

Sylwia Tomalska

Sylwia Tomalska

Małgorzata Macioł

Małgorzata Macioł

Aneta Seredyn

Aneta Seredyn

Urszula Sarroukh

Urszula Sarroukh

Wioletta Jóźwiak

Wioletta Jóźwiak

Ewelina Seredyn

Ewelina Seredyn

Dariusz Kufel

Dariusz Kufel

Sylwia Tomalska

Sylwia Tomalska

Anna Rachoń

Anna Rachoń

Dariusz Jeżewski

Dariusz Jeżewski

Kontakt z agencją


Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: