Siedleckie Biuro Nieruchomości background image
Siedleckie Biuro Nieruchomości logo

Siedleckie Biuro Nieruchomości Siedlce

O nas

Siedleckie Biuro Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Siedlce przy Piłsudskiego 18 Arkadia (I piętro).

Obszar działania

Siedleckie Biuro Nieruchomości działa na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego, dolnośląskiego, podlaskiego.

Oferta agencji

Siedleckie Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 95 mieszkań na sprzedaż w cenach od 199 000 zł do 1 200 000 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 700 zł do 2 000 zł.
  • 63 domy na sprzedaż w cenach od 135 000 zł do 3 790 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 7 000 zł.
  • 148 działek na sprzedaż w cenach od 24 520 zł do 15 000 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Siedleckie Biuro Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

311

Liczba ofert

5

Ofert na wynajem

306

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Mieszkania w stanie deweloperskim! przeczytaj
Siedlce

2 pokoje 40,63 m2
426 615
10 500 /m2
Nowoczesne mieszkanie w Siedlcach – 2 pokoje, balkon, windaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,63 m², położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą w Siedlcach. Lokal jest narożny, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo dobrze

Działka 2498 m2 z wydanymi wz, uzbrojona
Tyborów
2498 m2

437 150
175 /m2
Na sprzedaż działka znajdująca się w malowniczej okolicy Tyborów gm. CegłówPowierzchnia: 2.498 m2 Wymiary działki: 47x53 metrów Cena: 437 150 zł | 175 zł m2Działka narożna, posiada dostęp z dwóch stron z drogi asfaltowej oraz z jednej strony z drogi

Kawalerka blisko zalewu 36 m2
Warszawska, Siedlce

1 pokój 36 m2
339 000
9 416 /m2
Szukasz kawalerki w bliskiej odległości od PKP? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój?Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej w Siedlcach o powierzchni użytkowej 36 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w bloku

68 m² na 3 piętrze – ul. 11 listopada
11 Listopada, Siedlce

3 pokoje 68,09 m2
615 000
9 032 /m2
68 m² | 3 pokoje | loggia | winda | Siedlce ul. 11 ListopadaCena: 615 000 zł Szukasz mieszkania, które jest jasne, ustawne i gotowe do życia, a nie do generalnego remontu? To może być strzał w punkt.Co dostajesz?- 68,09 m² dobrze rozplanowanej

Dwie działki budowlane po 1000 m² w boroszkowie
Boroszków
990 m2

140 000
141 /m2
Na sprzedaż: Dwie działki budowlane po 1000 m² w BoroszkowieCena: 140 000 zł za działkę (do negocjacji)Zapraszamy do zakupu dwóch malowniczo położonych działek budowlanych.Numery ewidencyjne: •Pierwsza działka: 50/3 i 49/2 •Druga działka: 50/4

Działka na sprzedaż 3040 m2
Rządza
3040 m2

210 000
69 /m2
REZERWACJANa sprzedaż działka w miejscowości Rządza gmina Stanisławów powiat miński.Powierzchnia: 3040 m2Cena: 210 000 zł | 69 zł m2Media w drodze:- woda- prądDojazd do działki bezpośrednio z drogi gminnej.Wydane Warunki Zabudowy.Zapraszam do

Mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 2 piętro na sprzedaż
Spokojna, Siedlce

2 pokoje 46 m2
620 000
13 478 /m2
EKSKLUZYWNA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH – GLAMOUR W SERCU SIEDLEC NOWOCZESNY APARTAMENT Z DUYM BALKONEM | 46m² | ul. SPOKOJNA 1 D Jeśli marzysz o przestrzeni, która zachwyca od pierwszej sekundy – miejscem, gdzie nowoczesna elegancja spotyka się z

Piękne trzypokojowe z klimatem ul. nowy świat
Nowy Świat, Siedlce

3 pokoje 66,40 m2
670 000
10 090 /m2
Szukasz idealnego mieszkania? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie stworzone z niepowtarzalnym klimatem i dbałością o detale.Mieszkanie o łącznej powierzchni 66,40 m2 z własną komórką

Przestronna działka w teodorowie!
Teodorów
1247 m2

195 000
156 /m2
Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Siedlec.Cena: 195 000zł.Ta unikalna działka oferuje nie tylko wymarzoną

Mieszkanie, sprzedaż - 4 pokojowe 71,59 m2
Siedlce

4 pokoje 71,59 m2
633 572
8 850 /m2
EKSKLUZYWNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ - SIEDLCEOpis nieruchomości:-Metraż: 71,59 m 2-Ilość pokoi: 4-Rok budowy: 2020-Balkon-Stan: deweloperskiSzukasz nowoczesnej przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji w Siedlcach? Mamy coś dla Ciebie!Mieszkanie znajduje

Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim 62 m
Siedlce

3 pokoje 62,18 m2
553 402
8 900 /m2
Piękne apartamenty w Siedlcach o powierzchni 62,18 m2.Cena: 553 402 zł 8 900 zł za m² Metraż mieszkania: 62,18 m² + balkon 5,60 m² Rozkład pomieszczeń: -przedpokój 5,75 m²,-pokój + a. kuchenny 30,25 m²,-łazienka 4,08 m²,-pokój 8,64

Działka inwestycyjna suchożebry (przy dk63)
Suchożebry
116887 m2

11 688 700
100 /m2
Sprzedam działkę inwestycyjną z niesamowitym potencjałem Lokalizacja: Suchożebry, 08-125 (10 km od Siedlec) Powierzchnia i numery ewidencyjne: Działka nr 355/2 – 4,2987 ha Działka nr 356/2 – 7,39 ha Łączna powierzchnia do sprzedaży: 11,69 ha

Siedleckie Biuro Nieruchomości

Administratorami Twoich danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych . Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.