O nas


Tekton Property to polskie biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma wchodzi w skład grupy kapitałowej Tekton Capital, wraz z markami Prime Locum oraz Tekton Consulting. W ten sposób grupa kapitałowa tworzy unikalne rozwiązania oparte na synergii różnorodnych metod działania, wiedzy i doświadczeniu. Tekton Property funkcjonuje na rynku nieruchomości w całej Polsce, a siedziby biura znajdziemy w największych miastach - w Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Firma funkcjonuje w obszarze inwestowania, obrotu nieruchomościami i konsultingu, dążąc do tworzenia zyskownych transakcji dla obu stron. W ofercie Tekton Property znajdują się mieszkania, biura, lokale użytkowe, hotele, domy oraz działki na sprzedaż i wynajem. Firma posiada również szeroko rozwiniętą ofertę nieruchomości premium oraz liczne inwestycje deweloperskie na wyłączność. Klienci zainteresowani sprzedażą lub wynajmem swojej nieruchomości mogą liczyć na wsparcie ekspertów Tekton Property w zakresie sesji zdjęciowych, stworzeniu planu mieszkania, przeprowadzenia transakcji i przekazania nieruchomości. Tak kompletna obsługa i wysoki profesjonalizm agentów Tekton Property sprawiają, że firma może pochwalić się dobrymi rekomendacjami od klientów.

Tekton Property to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. W szeregach Tekton Property pracuje 35 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Tekton Property działa na terenie województw: pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego.

Oferta agencji

Tekton Property posiada w swojej ofercie:

  • 111 mieszkań na sprzedaż w cenach od 210 000 zł do 5 020 800 zł.
  • 26 mieszkań na wynajem w cenach od 1 250 zł do 4 500 zł.
  • 16 domów na sprzedaż w cenach od 649 000 zł do 13 500 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 10 999 zł.
  • 6 działek na sprzedaż w cenach od 708 050 zł do 36 092 500 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Tekton Property na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
160

Liczba ofert

27

Ofert na wynajem

133

Ofert na sprzedaż

35

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Tekton Property

Tekton Property

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy