To Jest To, Biuro Nieruchomości background image
To Jest To, Biuro Nieruchomości logo

To Jest To, Biuro Nieruchomości

O nas


Chcesz sprzedać? Sprzedamy! Chcesz kupić? Kupimy!
Chcesz przygotować nieruchomość do sprzedaży? Pomożemy!
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Biuro Nieruchomości To jest To zajmuje się pośredniczeniem w realizacji transakcji: kupna i sprzedaży, wynajmu, najmu, dzierżawy wszelkiego rodzaju nieruchomości (mieszkań, domów, działek, kamienic, lokali użytkowych oraz obiektów komercyjnych) w Hrubieszowie oraz jego okolicach, głównie w województwie lubelskim.

Nadrzędnym celem Biura jest oferowanie usług o najwyższym poziomie tak aby wszelkie transakcje realizowane za naszym pośrednictwem były dla naszych klientów 100% bezpieczne. W kontaktach z naszymi klientami kierujemy się zasadami etyki zawodowej, rzetelnością i profesjonalizmem.

Oferta naszego biura to nie tylko doprowadzenie do zawarcia transakcji, ale profesjonalna kompleksowa pomoc we wszelkich towarzyszących czynnościach: w zakresie przygotowania i weryfikacji dokumentów,  
profesjonalnej obsługi prawno-organizacyjną transakcji, pośrednictwa w toku rokowań pomiędzy stronami, sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, przygotowania nieruchomości do sprzedaży (tzw. Home Staging). Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nieruchomości na zlecenie klienta.

Nasza firma posiada niezbędne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla biur nieruchomości w Ergo Hestia.

Jesteśmy członkami
Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości Lublin oraz
Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Przygotowanie zawodowe potwierdza Licencja Zawodowa nr 24168
nadana przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy.

 

To Jest To, Biuro Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

To Jest To, Biuro Nieruchomości działa na terenie województwa lubelskiego.

Oferta agencji

To Jest To, Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 105 000 zł do 259 000 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 139 000 zł.
  • 6 działek na sprzedaż w cenach od 93 000 zł do 143 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji To Jest To, Biuro Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

12

Liczba ofert

12

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę Hrubieszów o powierzchni 3500 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 122 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam działkę hrubieszowski o powierzchni 1600 mkw. Działka budowlana, kształt: trójkąt. Cena działki - 99 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Hrubieszów o powierzchni 54 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 229 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Hrubieszów o powierzchni 64,95 mkw. Cena - 239 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam działkę hrubieszowski o powierzchni 2455 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 93 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Hrubieszów o powierzchni 86,30 mkw. Rok budowy: 1939. Cena - 259 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie hrubieszowski o powierzchni 34 mkw. Cena - 105 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Hrubieszów o powierzchni 44 mkw. Cena - 239 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam działkę Hrubieszów o powierzchni 2202 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 143 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam działkę hrubieszowski o powierzchni 2454 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 93 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam działkę Hrubieszów o powierzchni 1969 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 128 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.
Sprzedam dom hrubieszowski o powierzchni 76 mkw. Rok budowy: 1967. Cena - 139 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, ogrzewanie: piec kaflowy. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją To Jest To, Biuro Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Maja Porowska

Maja Porowska

Kontakt z agencją


To Jest To, Biuro Nieruchomości

To Jest To, Biuro Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: