TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI background image
TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI logo

TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI Warszawa

O nas


TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Jana III Sobieskiego 10/33.

Oferta agencji

W tej chwili agencja TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI nie prezentuje swoich ofert na Gethome.

3

Liczba ofert

3

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Działka 3,16 ha - 7 km od planowalnego cpk
i
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 31600 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 485 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI.
Działka usługowo-produkcyjna przy s8 - żółtki
i
Sprzedam działkę białostocki o powierzchni 15965 mkw. Działka kształt: trapez. Cena działki - 3 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI.
Działka usługowo-produkcyjna -s8- żółtki - 2,36ha
i
Sprzedam działkę białostocki o powierzchni 23664 mkw. Działka kształt: trapez. Cena działki - 4 990 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Maria Szypulska

Maria Szypulska

Paweł Truskolaski

Paweł Truskolaski

Kontakt z agencją


TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI

TRUSKOLASKI NIERUCHOMOŚCI

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: