Twoje Własne M background image
Twoje Własne M logo

Twoje Własne M Toruń

O nas


Agencja oferuje kompleksową obsługę przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości. W trosce o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów czuwa nad prawidłowym przebiegiem całej transakcji aż do momentu przekazania kluczy. Oferuje profesjonalną sesję zdjęciową oraz video-prezentację. Prezentuje mieszkania potencjalnym nabywcom. Zajmuje się formalnościami do sfinalizowania transakcji w kancelarii notarialnej.

Twoje Własne M to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Toruń przy Kościuszki 41/47.

Obszar działania

Twoje Własne M działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta agencji

Twoje Własne M posiada w swojej ofercie:

  • 4 mieszkania na sprzedaż w cenach od 340 000 zł do 679 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Twoje Własne M na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

4

Liczba ofert

4

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Toruń o powierzchni 85 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 679 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Twoje Własne M.
Sprzedam mieszkanie Toruń o powierzchni 57 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 379 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Twoje Własne M.
Sprzedam mieszkanie Toruń o powierzchni 47 mkw. Rok budowy: 1991. Cena - 395 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Twoje Własne M.
Sprzedam mieszkanie Toruń o powierzchni 46 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 340 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Twoje Własne M.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Marzena Zasadzka

Marzena Zasadzka

Kontakt z agencją


Twoje Własne M

Twoje Własne M

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: