Waliszczak Nieruchomości background image
Waliszczak Nieruchomości logo

Waliszczak Nieruchomości Piotrków Trybunalski

O nas


Waliszczak Nieruchomości  to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem, oferująca kompleksową pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. Nie ograniczamy się tylko do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy naszym klientom kompleksową pomoc. W centrum uwagi zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów, a świadczone przez nas usługi są w pełni zindywidualizowane. Rzetelność i solidna wiedza doradców Waliszczak Nieruchomości jest gwarancją tego, że wszystkie powierzone nam zadania zostaną sprawnie i skutecznie zrealizowane.

Zapraszamy!

Waliszczak Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Piotrków Trybunalski przy Słowackiego 16.

Obszar działania

Waliszczak Nieruchomości działa na terenie województwa łódzkiego.

Oferta agencji

Waliszczak Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 3 mieszkania na sprzedaż w cenach od 269 000 zł do 900 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 1 100 zł do 2 000 zł.
  • 6 domów na sprzedaż w cenach od 220 000 zł do 1 350 000 zł.
  • 52 działki na sprzedaż w cenach od 52 800 zł do 1 650 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Waliszczak Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

64

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

61

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 3900 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 390 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1600 mkw. Działka rolna, kształt: nieregularny. Cena działki - 110 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 9278 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 324 730 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 2100 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 126 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1400 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 105 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1104 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 76 176 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę Piotrków Trybunalski o powierzchni 13230 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 1 400 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę Piotrków Trybunalski o powierzchni 3420 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 718 200 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 75 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam dom radomszczański o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 3800 mkw. Cena - 350 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 13900 mkw. Działka rolna, kształt: trapez. Cena działki - 89 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
Sprzedam działkę opoczyński o powierzchni 5887 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 115 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Piotr Waliszczak

Piotr Waliszczak

Iwona Zabłocka

Iwona Zabłocka

Katarzyna Szczepocka

Katarzyna Szczepocka

Kontakt z agencją


Waliszczak Nieruchomości

Waliszczak Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: