WEST NIERUCHOMOŚCI background image
WEST NIERUCHOMOŚCI logo

WEST NIERUCHOMOŚCI Wrocław

O nas

WEST NIERUCHOMOŚCI to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Kościuszki 83-89 U2A.

Obszar działania

WEST NIERUCHOMOŚCI działa na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego.

Oferta agencji

WEST NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie:

  • 3 mieszkania na sprzedaż w cenach od 699 000 zł do 835 000 zł.
  • 4 mieszkania na wynajem w cenach od 1 900 zł do 3 800 zł.
  • 11 domów na sprzedaż w cenach od 428 000 zł do 4 700 000 zł.
  • 4 działki na sprzedaż w cenach od 320 000 zł do 1 199 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji WEST NIERUCHOMOŚCI na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

22

Liczba ofert

4

Ofert na wynajem

18

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Do wynajęcia kawalerka krzykistrawińskiegojagodno
Igora Strawińskiego, Jagodno, Krzyki, Wrocław

1 pokój 27 m2
2 000/mies.
74 /m2
Na wynajem nowoczesna kawalerka na ulicy Igora Strawińskiego, dzielnica Krzyki, osiedle Jagodno. Mieszkanie położone jest na pierwszym z czterech pięter nowoczesnego budynku z lat 2000nych, bez windy.W tym 27 m2 mieszkaniu jest jasny salon z

Żmigrodzka, karłowice, psie pole, wrocław 4 pokoje
Żmigrodzka, Różanka, Psie Pole, Wrocław

4 pokoje 72,86 m2
699 000
9 593 /m2
Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w lokalizacji Wrocław-Karłowice-Różanka, ul. Żmigrodzka - w pobliżu ulicy Bałtyckiej i ul. Kamieńskiego.Duże, jasne i przestronne o powierzchni: 72.86 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą z

Działka budowlano-usługowa wrocław strachowice
Fabryczna, Wrocław
4040 m2

1 199 000
296 /m2
Na sprzedaż działka pod zabudowę usługową o powierzchni 4040m2 położoną przy ulicy Jerzmanowskiej we Wrocławiu.Działka płaska, nieogrodzona, o kształcie trójkątnym, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym

Dom wolnostojący okolicy ul. konopnickiej
Namysłów

5 pokoi 256,41 m2
428 000
1 669 /m2
Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1972 roku, rozbudowany w 2002 roku. Budynek dwukondygnacyjny (parter + piętro), podpiwniczony.Powierzchnia całkowita 256.4m2 (wliczone podpiwniczenie), powierzchnia użytkowa (czyli parter i piętro) z

Na wynajem 2 pokoje wrocław-krzyki ul hubska
Paczkowska, Huby, Krzyki, Wrocław

2 pokoje 37 m2
3 800/mies.
102 /m2
Nowe, z 2026 roku, pierwszy najem, wysoki standard. Dostępne od zaraz.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na styku ulic Hubska/Paczkowska we Wrocławiu, w prestiżowej i zielonej dzielnicy

Na wynajem kawalerka wrocław krzyki księże m.
Opolska, Księże Wielkie, Krzyki, Wrocław

1 pokój 25,85 m2
1 900/mies.
73 /m2
Polecam do wynajęcia kawalerkę z wyjątkowo z dużym tarasem o powierzchni 8m2, mieszkanie/kawalerka/ o całkowitej powierzchni 25,85m2.Salon z aneksem kuchennym, przedpokojem i łazienką. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku z lat 2000 na

Dom wolnostojący 4 sypialnie, działka siekierowice
Siekierowice

5 pokoi 192,70 m2
999 000
5 184 /m2
Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147m2 a całkowitej 192,70 położony w miejscowości Siekierowice, koło Dobroszyc (2 kilometry), w okolicach Oleśnicy (12 kilometrów), od wrocławskiego dworca głównego PKP 31 km.Działka o