O nas


Wilson’s Nieruchomości to ogólnopolska agencja z wieloletnim doświadczeniem. Firma została założona w 2009 roku i zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań, domów, biur a także lokali użytkowych. Agencja działa na rynku w całej Polsce. Główna siedziba Wilson’s Nieruchomości znajduje się w stolicy - w Warszawie, a samodzielne oddziały znajdziemy również we Wrocławiu i Radomiu. Firma została założona przez małżeństwo, które nadal prowadzi agencję na rynku nieruchomości. Rodzinny interes ma również przełożenie na pozytywną, rodzinną atmosferę między pracownikami, co z kolei wpływa na wyjątkową otwartość i tworzenie długotrwałych, stabilnych relacji z klientami. Wilson’s Nieruchomości posiada bardzo szeroko rozbudowaną ofertę usług. Firma oferuje zakup i wynajem mieszkań oraz domów dla klientów indywidualnych. Dla klientów komercyjnych przygotowany jest specjalny dział, który obsługuje pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie obiektów takich, jak: magazyny, hale, lokale usługowe i biura. Dostępne są również oferty premium, które obejmują luksusowe mieszkania, apartamentowce, wille oraz domy w prestiżowych lokalizacjach. Co więcej, Wilson’s Nieruchomości działa na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Dodatkowo, klienci agencji mogą liczyć na wsparcie doradców finansowych, którzy służą pomocą przy analizach finansowych oraz zakupie kredytów.

Wilson's Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. W szeregach Wilson's Nieruchomości pracuje 37 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Wilson's Nieruchomości działa na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, dolnośląskiego, lubelskiego, pomorskiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego.

Oferta agencji

Wilson's Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 205 mieszkań na sprzedaż w cenach od 205 000 zł do 2 700 000 zł.
  • 27 mieszkań na wynajem w cenach od 800 zł do 13 500 zł.
  • 57 domów na sprzedaż w cenach od 240 000 zł do 5 200 000 zł.
  • 3 domy na wynajem w cenach od 3 500 zł do 16 500 zł.
  • 69 działek na sprzedaż w cenach od 108 000 zł do 27 500 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Wilson's Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
361

Liczba ofert

30

Ofert na wynajem

331

Ofert na sprzedaż

37

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Wilson's Nieruchomości

Wilson's Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy