Wilson's Nieruchomości background image
Wilson's Nieruchomości logo

Wilson's Nieruchomości

O nas


Wilson’s Nieruchomości to ogólnopolska agencja z wieloletnim doświadczeniem. Firma została założona w 2009 roku i zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań, domów, biur a także lokali użytkowych. Agencja działa na rynku w całej Polsce. Główna siedziba Wilson’s Nieruchomości znajduje się w stolicy Polski - w Warszawie, a samodzielne oddziały znajdziemy również we Wrocławiu i Radomiu oraz w Trójmieście.

Firma została założona przez małżeństwo, które nadal prowadzi agencję na rynku nieruchomości. Rodzinny interes ma również przełożenie na pozytywną, rodzinną atmosferę między pracownikami, co z kolei wpływa na wyjątkową otwartość i tworzenie długotrwałych, stabilnych relacji z klientami. To z pewnością wyróżnia Wilson’s Nieruchomości na tle konkurencji. Obecnie, w szeregach firmy Wilsons działa ponad 70 pracowników, którzy bezpośrednio współpracują również z zewnętrznymi specjalistami, takimi jak: fotografowie, architekci, prawnicy, firmy remontowe, a także firmy przeprowadzkowe. Niedawno agencja rozpoczęła również współpracę w zakresie zarządzania najmem.

Wilson’s Nieruchomości posiada bardzo szeroko rozbudowaną ofertę usług. Firma oferuje zakup i wynajem mieszkań oraz domów dla klientów indywidualnych. Dla klientów komercyjnych przygotowany jest specjalny dział, który obsługuje pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie obiektów takich, jak: magazyny, hale, lokale usługowe i biura. Dostępne są również oferty premium, które obejmują luksusowe mieszkania, apartamentowce, wille oraz domy w prestiżowych lokalizacjach. Co więcej, Wilson’s Nieruchomości działa na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Dodatkowo, klienci agencji mogą liczyć na wsparcie doradców finansowych, którzy służą pomocą przy analizach finansowych oraz zakupie kredytów.

Doskonała znajomość polskiego rynku nieruchomości, a także panujących na nim trendów sprawia, że Wilsons Nieruchomości cieszy się dużą popularnością. Firma szacuje, że współpracuje miesięcznie z około 2000 klientami podażowymi oraz 80 klientami popytowymi. Wielu klientów powraca do usług tej ogólnopolskiej agencji nieruchomości, a duża część stanowi również grupę klientów z polecenia. Maria Świrczak - Specjalista ds. Marketingu Wilsons Nieruchomości podkreśla: ”Zawsze staramy się pomóc Klientowi w każdej możliwej sytuacji, mamy do dyspozycji Prawnika do zadań specjalnych, który zawsze jest pod telefonem/mailem. Współpracujemy też z notariuszami, którzy również zawsze służą wsparciem merytorycznym”

Co więcej, klienci Wilson’s Nieruchomości mogą liczyć na dodatkowe korzyści. “Przy umowie premium, Klient otrzymuje profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości, film, wycieczkę 360. Przy nieruchomościach do remontu, proponujemy stworzenie wizualizacji. Promujemy ofertę poza portalami na social mediach. Klient za to nie płaci. To my otrzymujemy ewentualne wynagrodzenie w momencie sprzedaży z naszym udziałem.” - podkreśla Specjalistka Wilsons Nieruchomości.

Wilson's Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. W szeregach Wilson's Nieruchomości pracuje 46 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Wilson's Nieruchomości działa na terenie województw: zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, pomorskiego.

Oferta agencji

Wilson's Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 124 mieszkania na sprzedaż w cenach od 276 500 zł do 3 190 000 zł.
  • 6 mieszkań na wynajem w cenach od 2 600 zł do 6 500 zł.
  • 41 domów na sprzedaż w cenach od 430 000 zł do 4 450 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenie 5 500 zł.
  • 76 działek na sprzedaż w cenach od 109 000 zł do 19 955 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Wilson's Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

252

Liczba ofert

8

Ofert na wynajem

244

Ofert na sprzedaż

46

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Mieszkanie na zielonym bemowie - spokojna okolica
Mieszkanie
2 pokoje48,20 m2

578 000

11 991 zł/m2

Warszawa, Bemowo, Górce

Duża działka 1527 m2 przy ul. łopuszańskiej.
Działka
1527 m2

4 200 000

2 750 zł/m2

Warszawa, Włochy, Raków

Działka usługowa 350 zł/m² - 16 000 m2.
Działka
16091 m2

5 631 850

350 zł/m2

piaseczyński, Stara Iwiczna