Wilson's Nieruchomości background image
Wilson's Nieruchomości logo

Wilson's Nieruchomości

O nas


Wilson’s Nieruchomości to ogólnopolska agencja z wieloletnim doświadczeniem. Firma została założona w 2009 roku i zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie mieszkań, domów, biur a także lokali użytkowych. Agencja działa na rynku w całej Polsce. Główna siedziba Wilson’s Nieruchomości znajduje się w stolicy Polski - w Warszawie, a samodzielne oddziały znajdziemy również we Wrocławiu i Radomiu oraz w Trójmieście.

Firma została założona przez małżeństwo, które nadal prowadzi agencję na rynku nieruchomości. Rodzinny interes ma również przełożenie na pozytywną, rodzinną atmosferę między pracownikami, co z kolei wpływa na wyjątkową otwartość i tworzenie długotrwałych, stabilnych relacji z klientami. To z pewnością wyróżnia Wilson’s Nieruchomości na tle konkurencji. Obecnie, w szeregach firmy Wilsons działa ponad 70 pracowników, którzy bezpośrednio współpracują również z zewnętrznymi specjalistami, takimi jak: fotografowie, architekci, prawnicy, firmy remontowe, a także firmy przeprowadzkowe. Niedawno agencja rozpoczęła również współpracę w zakresie zarządzania najmem.

Wilson’s Nieruchomości posiada bardzo szeroko rozbudowaną ofertę usług. Firma oferuje zakup i wynajem mieszkań oraz domów dla klientów indywidualnych. Dla klientów komercyjnych przygotowany jest specjalny dział, który obsługuje pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie obiektów takich, jak: magazyny, hale, lokale usługowe i biura. Dostępne są również oferty premium, które obejmują luksusowe mieszkania, apartamentowce, wille oraz domy w prestiżowych lokalizacjach. Co więcej, Wilson’s Nieruchomości działa na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Dodatkowo, klienci agencji mogą liczyć na wsparcie doradców finansowych, którzy służą pomocą przy analizach finansowych oraz zakupie kredytów.

Doskonała znajomość polskiego rynku nieruchomości, a także panujących na nim trendów sprawia, że Wilsons Nieruchomości cieszy się dużą popularnością. Firma szacuje, że współpracuje miesięcznie z około 2000 klientami podażowymi oraz 80 klientami popytowymi. Wielu klientów powraca do usług tej ogólnopolskiej agencji nieruchomości, a duża część stanowi również grupę klientów z polecenia. Maria Świrczak - Specjalista ds. Marketingu Wilsons Nieruchomości podkreśla: ”Zawsze staramy się pomóc Klientowi w każdej możliwej sytuacji, mamy do dyspozycji Prawnika do zadań specjalnych, który zawsze jest pod telefonem/mailem. Współpracujemy też z notariuszami, którzy również zawsze służą wsparciem merytorycznym”

Co więcej, klienci Wilson’s Nieruchomości mogą liczyć na dodatkowe korzyści. “Przy umowie premium, Klient otrzymuje profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości, film, wycieczkę 360. Przy nieruchomościach do remontu, proponujemy stworzenie wizualizacji. Promujemy ofertę poza portalami na social mediach. Klient za to nie płaci. To my otrzymujemy ewentualne wynagrodzenie w momencie sprzedaży z naszym udziałem.” - podkreśla Specjalistka Wilsons Nieruchomości.

Wilson's Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Wilson's Nieruchomości działa na terenie województw: mazowieckiego, pomorskiego, dolnośląskiego, lubelskiego, małopolskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego.

Oferta agencji

Wilson's Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 62 mieszkania na sprzedaż w cenach od 281 820 zł do 1 799 000 zł.
  • 39 mieszkań na wynajem w cenach od 2 500 zł do 8 500 zł.
  • 42 domy na sprzedaż w cenach od 400 000 zł do 4 000 000 zł.
  • 5 domów na wynajem w cenach od 8 000 zł do 20 000 zł.
  • 131 działek na sprzedaż w cenach od 60 300 zł do 40 000 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Wilson's Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

279

Liczba ofert

44

Ofert na wynajem

235

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę przysuski o powierzchni 3200 mkw. Cena działki - 102 400 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie o powierzchni 50 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 4 000 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Wilson's Nieruchomości.
Sprzedam działkę radomski o powierzchni 19400 mkw. Cena działki - 455 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
Sprzedam działkę warszawski zachodni, Dziekanów Polski o powierzchni 1830 mkw. Cena działki - 949 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Warszawa, Ochota, Filtry o powierzchni 24 mkw. Rok budowy: 1968. Cena - 2 800 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Wilson's Nieruchomości.
Sprzedam działkę wołomiński o powierzchni 3056 mkw. Cena działki - 366 720 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 2300 mkw. Cena działki - 317 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
Sprzedam działkę Warszawa i okolice o powierzchni 9047 mkw. Cena działki - 5 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
Sprzedam działkę żyrardowski o powierzchni 7365 mkw. Cena działki - 470 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
Wynajmę mieszkanie Warszawa, Wola, Młynów o powierzchni 43 mkw. Rok budowy: 1961. Cena - 3 300 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Wilson's Nieruchomości.
Sprzedam działkę Radom o powierzchni 15534 mkw. Cena działki - 2 330 100 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko o powierzchni 35 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 580 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 8 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wilson's Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Gabriela Gnat

Gabriela Gnat

Natalia Cieńciała

Natalia Cieńciała

Tomasz Pawlak

Tomasz Pawlak

Roksana Lasek

Roksana Lasek

Gracjan Skraburski

Gracjan Skraburski

Jan Otorowski

Jan Otorowski

Grażyna Werder

Grażyna Werder

Emilia Słomkowska

Emilia Słomkowska

Marcin Jarosz

Marcin Jarosz

Biuro Wilsons

Biuro Wilsons

Michał Trusewicz

Michał Trusewicz

Jan Domzalski

Jan Domzalski

Milena Gołębiewska

Milena Gołębiewska

Justyna Bojarowicz

Justyna Bojarowicz

Kostiantyn Katamadze

Kostiantyn Katamadze

Daria Zielińska

Daria Zielińska

Magda Borys

Magda Borys

Dagmara Fundowicz

Dagmara Fundowicz

Cezary Majewski

Cezary Majewski

Maciej Skarżyński

Maciej Skarżyński

Marta Stachoń

Marta Stachoń

Sławomir Molski

Sławomir Molski

Michał Pogodziński

Michał Pogodziński

Daria Fiedeń

Daria Fiedeń

Gabriela Bartyzel

Gabriela Bartyzel

Dominika  Damięcka

Dominika Damięcka

Tomasz Gniwek

Tomasz Gniwek

Łukasz Kłusek

Łukasz Kłusek

Agnieszka Biliniak

Agnieszka Biliniak

Wiktor Słoniewski

Wiktor Słoniewski

Gabriela Szredzińska

Gabriela Szredzińska

Damian Dobrowolski

Damian Dobrowolski

Artur Miścicki

Artur Miścicki

Aliaksei Navasad

Aliaksei Navasad

Irena Kruchyna

Irena Kruchyna

Magdalena Atman

Magdalena Atman

Remigiusz Lament

Remigiusz Lament

Jolanta Stańczak

Jolanta Stańczak

Magdalena Kowalczyk

Magdalena Kowalczyk

Małgorzata Marciniak

Małgorzata Marciniak

Paweł Biernacki

Paweł Biernacki

Agnieszka Ardeli-Herbut

Agnieszka Ardeli-Herbut

Klara Żerdzicka

Klara Żerdzicka

Kontakt z agencją


Wilson's Nieruchomości

Wilson's Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: