Witkowski&Rajter background image
Witkowski&Rajter logo

Witkowski&Rajter Warszawa

O nas


Witkowski&Rajter to biuro nieruchomości działające na największym rynku nieruchomości w Polsce. Agencja działa prężnie w Warszawie od wielu lat, zdobywając bogate doświadczenie. Specjaliści biura Witkowski&Rajter oferują wysokiej jakości usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Firma gwarantuje bezpieczeństwo i przejrzystość finansową co wpływa na duże zaufanie wśród klientów. Biuro Witkowski&Rajter działa zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym oferując szeroki zakres różnorodnych obiektów. W ofercie agencji znajdziemy takie obiekty, jak: domy, działki, lokale użytkowe oraz mieszkania dostępne na sprzedaż i wynajem. Oferowane przez firmę nieruchomości dotyczą nie tylko warszawskiego rynku, ale również pobliskich miejscowości. Doradcy Witkowski&Rajter gwarantują kompleksową obsługę nieruchomości. Wśród oferowanych usług znajdziemy: sprzedaż nieruchomości, wynajem nieruchomości, zakup nieruchomości, zarządzanie najmem, finansowanie nieruchomości, wynajem dla firm, home staging, a także visual staging.

Witkowski&Rajter to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Mickiewicza 37 lok. 58.

Obszar działania

Witkowski&Rajter działa na terenie województw: mazowieckiego, lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego.

Oferta agencji

Witkowski&Rajter posiada w swojej ofercie:

  • 5 mieszkań na sprzedaż w cenach od 510 000 zł do 1 150 000 zł.
  • 3 domy na sprzedaż w cenach od 880 000 zł do 990 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 700 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Witkowski&Rajter na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

9

Liczba ofert

9

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 44,25 mkw. Rok budowy: 2012. Cena - 510 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
Sprzedam dom Rawa Mazowiecka o powierzchni 274 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2000 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 890 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, ogrzewanie: pompa ciepła. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
Sprzedam mieszkanie Ząbki o powierzchni 71,10 mkw. Rok budowy: 2018. Cena - 799 700 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
Sprzedam mieszkanie Marki o powierzchni 62,33 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 673 164 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
Sprzedam dom Babimost o powierzchni 227 mkw. Powierzchnia działki wynosi 5200 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 990 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
Sprzedam działkę warszawski zachodni, Truskaw o powierzchni 965 mkw. Cena działki - 700 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
Sprzedam dom Nowy Tomyśl o powierzchni 110 mkw. Powierzchnia działki wynosi 215 mkw. Rok budowy: 1966. Cena - 880 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: ekologiczne. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
Sprzedam mieszkanie Ząbki o powierzchni 156,50 mkw. Rok budowy: 1969. Cena - 1 150 000 zł. Mieszkanie ma 7 pokoi, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.
Sprzedam mieszkanie Legionowo o powierzchni 73,50 mkw. Rok budowy: 1992. Cena - 780 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Witkowski&Rajter.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Małgorzata Długosz-Rajter

Małgorzata Długosz-Rajter

Maciej  Pyszkowski

Maciej Pyszkowski

Mariusz Rajter

Mariusz Rajter

Kontakt z agencją


Witkowski&Rajter

Witkowski&Rajter

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: