WP Nieruchomości background image
WP Nieruchomości logo

WP Nieruchomości

O nas

WP Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

WP Nieruchomości działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Oferta agencji

WP Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 59 mieszkań na sprzedaż w cenach od 374 000 zł do 1 275 000 zł.
  • 25 domów na sprzedaż w cenach od 709 000 zł do 1 980 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji WP Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

84

Liczba ofert

84

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Apartament wykończony pod klucz, taras ołtaszyn
Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław

5 pokoi 120,23 m2
1 275 000
10 604 /m2
Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu nowe, wykończone pod klucz w wysokim standardzie mieszkanie we

Nowy apartament 126mkw, duży taras ołtaszyn
Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław

5 pokoi 126 m2
1 150 000
9 126 /m2
Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu na Ołtaszynie . To

Nowe 2 pokoje 43mkw + balkon, nowe żerniki
Żerniki, Fabryczna, Wrocław

2 pokoje 43,13 m2
572 000
13 262 /m2
Nowoczesne osiedle przyszłości na Nowych Żernikach we Wrocławiu Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, realizowaną w jednej z najbardziej nowoczesnych i świadomie

Atrakcyjne bliźniaki 124m garaż ogród pd wrocławia
Kobierzyce, Kobierzyce

4 pokoje 123,83 m2
949 000
7 663 /m2
Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od inwestora - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecamy na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej tylko kilka kilometrów od

Nowe, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, ogród
Tarnogaj, Krzyki, Wrocław

3 pokoje 66,01 m2
782 000
11 846 /m2
Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy świetną komunikację z centrum Wrocławia,