O nas


ZamieszkajPL to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. W szeregach ZamieszkajPL pracuje 2 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

ZamieszkajPL działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

ZamieszkajPL posiada w swojej ofercie:

  • 11 mieszkań na sprzedaż w cenach od 422 000 zł do 1 450 000 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenach od 1 950 zł do 2 100 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji ZamieszkajPL na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
12

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

11

Ofert na sprzedaż

2

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


ZamieszkajPL

ZamieszkajPL

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy