ATAL S.A. background image
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Specjalizacja: deweloper

O nas


ATAL S.A. z ponad 30-letnim doświadczeniem jest jedynym deweloperem na polskim rynku obecnym we wszystkich największych aglomeracjach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gliwicach i Trójmieście. Słynie z realizacji kompleksów mieszkaniowych, apartamentów, a także przestrzeni komercyjnych. Proponuje także innowacyjny program wykończenia „pod klucz” ATAL Design – klienci chętnie z niego korzystają.

Deweloper adaptuje swoje wizje architektoniczne do wymagań rynku oraz oczekiwań odbiorców. Każda realizacja wpisuje się swoją kubaturą w otoczenie, funkcjonalnością w aktualne potrzeby, a technologią w ekonomiczną eksploatację i wartość rynkową nieruchomości.

Oferuje wysoki standard nowych mieszkań i lokali, więc wartość cenowa dotychczasowych realizacji także utrzymuje się na dobrym poziomie. Oddane do użytku budynki doczekały się formalnych wyróżnień, m.in. European Property Awards Development, Diament Miesięcznika Forbes 2019, czy World Architecture & Design Awards 2019.

Deweloper oddał odbiorcom 22 636 mieszkań i w najbliższych latach planuje oferować kolejne lokale.

Najbardziej cieszą go te nagrody, które świadczą o jego dobrej opinii wśród klientów. Jedną z nich jest Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom. ATAL S.A. dba o swoją pozycję na rynku, a jako członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich i przedsiębiorstwo obecne na Giełdzie Papierów Wartościowych, jest również dobrze postrzegany przez partnerów biznesowych.

43

Inwestycji w ofercie

4055

Mieszkań w sprzedaży

25

Lat doświadczenia

Aktualne oferty dewelopera


Mieszkanie w inwestycji: Nowe Miasto Jagodno Enklawa
Nowe Miasto Jagodno Enklawa - 39 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Krzyki, Wojszyce o powierzchni 145,53 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 1 312 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 2 łazienki. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Francuska Park VI
Francuska Park VI - 3 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich o powierzchni 46,18 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 404 916 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: ATAL City Square etap IV
ATAL City Square etap IV - 139 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie o powierzchni 56,40 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Masarska 6
Masarska 6 - 28 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Grzegórzki o powierzchni 47,12 mkw. Rok budowy: 2022. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Ogrody Andersa
Ogrody Andersa - 103 oferty
i

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż Ogrody Andersa
Gliwice

2 pokoje 46,65 m2
438 738
9 405 /m2
Sprzedam mieszkanie Gliwice o powierzchni 46,65 mkw. Rok budowy: 2025. Cena - 438 738 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Naramowice Odnova
Naramowice Odnova - 470 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Naramowice o powierzchni 62,82 mkw. Rok budowy: 2026. Cena - 603 912 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Nowe Miasto Polesie etap IIIb
Nowe Miasto Polesie etap IIIb - 78 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista o powierzchni 45,36 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Strefa Cegielnia 2
Strefa Cegielnia 2 - 132 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Wzgórza Krzesławickie o powierzchni 46,55 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Panorama Reden
Panorama Reden - 71 ofert
i

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż Panorama Reden
Chorzów

2 pokoje 50,17 m2
410 405
8 180 /m2
Sprzedam mieszkanie Chorzów o powierzchni 50,17 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 410 405 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Poematu II
Osiedle Poematu II - 138 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wawer, Falenica o powierzchni 40,51 mkw. Rok budowy: 2025. Cena - 526 035 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: ATAL City Square etap III
ATAL City Square etap III - 88 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie o powierzchni 61,44 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 737 370 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..
Mieszkanie w inwestycji: ATAL Idea Swarzędz
ATAL Idea Swarzędz - 128 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Swarzędz o powierzchni 59,09 mkw. Rok budowy: 2025. Cena - 528 925 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem ATAL S.A..

Oferty dewelopera na mapie


Rynek PierwotnyRynek Pierwotny

Kontakt z deweloperem


ATAL S.A.

ATAL S.A.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: