Develia background image
Develia logo

Develia

Specjalizacja: deweloper

O nas


Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm deweloperskich w Polsce, realizującą inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Łodzi. W ciągu 15 lat działalności wybudowaliśmy ponad 17 tys. lokali oraz 7 obiektów komercyjnych. Współpracujemy z uznanymi i sprawdzonymi pracowniami architektonicznymi oraz generalnymi wykonawcami.

Nasze projekty zapewniają wygodę i komfort mieszkańcom, skoncentrowane są blisko terenów zielonych, w atrakcyjnych lokalizacjach, z łatwym dostępem do rozwiniętej infrastruktury usługowej oraz komunikacyjnej. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wysokiej jakości naszych inwestycji oraz przejrzystości działań budujemy wiarygodność i zaufanie klientów.

Rozumiemy wagę i znaczenie budownictwa zrównoważonego. W naszych inwestycjach tworzymy ogrody deszczowe i tężnie solankowe, wprowadzamy roślinność poprawiającą jakość powietrza, wykorzystujemy niskoemisyjne materiały oraz wspieramy rozwój elektromobilności.

25

Inwestycji w ofercie

1714

Mieszkań w sprzedaży

Aktualne oferty dewelopera


Mieszkanie w inwestycji: Ujeścisko Vita
Ujeścisko Vita - 40 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice o powierzchni 58,74 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Krakowska Vita
Krakowska Vita - 158 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Włochy, Raków o powierzchni 49,01 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Południe Vita
Południe Vita - 175 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Orunia Górna - Gdańsk Południe o powierzchni 39,57 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Bemowo Vita
Bemowo Vita - 148 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Bemowo, Chrzanów o powierzchni 55,51 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Toruńska Vita
Toruńska Vita - 15 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 79,11 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Via Flora
Via Flora - 15 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Chełm o powierzchni 88,87 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Malta Point
Malta Point - 18 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Poznań, Nowe Miasto, Rataje o powierzchni 64,85 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Grzegórzecka 77
Grzegórzecka 77 - 20 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Grzegórzki o powierzchni 110 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Oliwska Vita
Oliwska Vita - 95 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 45,99 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: City Vibe
City Vibe - 226 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Podgórze o powierzchni 41,18 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Latarników
Osiedle Latarników - 50 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Gdańsk, Letnica o powierzchni 62,93 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.
Mieszkanie w inwestycji: Cynamonowa Vita
Cynamonowa Vita - 10 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska o powierzchni 114,40 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Develia.

Oferty dewelopera na mapie


Rynek PierwotnyRynek Pierwotny

Kontakt z deweloperem


Develia

Develia

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: