Dom Development S.A. background image
Dom Development S.A. logo

Dom Development S.A.

Specjalizacja: deweloper

O nas


Działalność Dom Development S.A. rozwija się od roku 1996 – od początku oferuje mieszkania będące idealnym miejscem do życia, wpisujące się w aktualne potrzeby swoich odbiorców. Wyrobił sobie markę lidera na polskim rynku. Stabilna pozycja pozwoliła mu również wejść w krąg wiarygodnych przedsiębiorstw dysponujących papierami wartościowymi. Zaufanie, jakim darzą go klienci sprawia, że do końca 2021 roku oferował 43 tys. mieszkań i apartamentów.

Dom Development S.A wyróżnia się nieszablonowym podejściem do swoich odbiorców, oferując szeroki wachlarz mieszkań zarówno pod względem metrażu, udogodnień, jak i lokalizacji. Klienci dewelopera zawsze mogą oczekiwać na wysoką jakość doradztwa z jego strony. Zapewnia również wsparcie w zakresie finansowania, czy dopełniania formalności. Dba również o to, by właściciel nowego „M” mógł wprowadzić się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zatrudnia niezależnego, generalnego wykonawcę, więc może zrealizować całą inwestycję, spełniając wysokie, pokładane w niej oczekiwania. Jednocześnie gwarantuje swoim klientom poczucie bezpieczeństwa zastosowanych technologii, materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych.

Jest najbardziej rozpoznawalny w Warszawie, Krakowie i w Trójmieście – wiele realizacji Dom Development S.A. spotkało się z uznaniem odbiorców i ekspertów branżowych. Deweloper otrzymał liczne wyróżnienia, m.in. za Bulwar nad Odrą oraz za Apartamenty Księcia Witolda, uzyskując nagrody w konkursie „Piękny Wrocław” w roku 2021. W swoim dorobku ma także szczególne wyróżnienia jak Deweloper Dekady, czy Inwestycja Dekady w roku 2019. Nie poprzestaje jednak na działalności deweloperskiej – włącza się także w szereg akcji charytatywnych #dlaludzi i #dlasztuki.

19

Inwestycji w ofercie

1003

Mieszkań w sprzedaży

24

Lat doświadczenia

105K

Zadowolonych klientów

Aktualne oferty dewelopera


Mieszkanie w inwestycji: Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód
Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód - 12 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Bemowo, Chrzanów o powierzchni 38,89 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Zielna
Osiedle Zielna - 69 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole o powierzchni 50,86 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Apartamenty nad Rzeką
Apartamenty nad Rzeką - 59 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Stare Miasto, Szczepin o powierzchni 50,46 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Przy Ryżowej
Osiedle Przy Ryżowej - 24 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Ursus, Skorosze o powierzchni 81,87 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Apartamenty Literacka
Apartamenty Literacka - 42 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Bielany, Piaski o powierzchni 38,17 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Przy Ryżowej etap II
Osiedle Przy Ryżowej etap II - 254 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Ursus, Skorosze o powierzchni 45,41 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Międzyleska
Osiedle Międzyleska - 89 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Krzyki, Tarnogaj o powierzchni 58,29 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Jagiellońska
Osiedle Jagiellońska - 56 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna o powierzchni 66,91 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Przystanek Międzylesie
Osiedle Przystanek Międzylesie - 10 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wawer, Międzylesie o powierzchni 60 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle przy Malborskiej
Osiedle przy Malborskiej - 15 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Podgórze Duchackie o powierzchni 56,12 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Braniborska 80
Braniborska 80 - 82 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Stare Miasto, Szczepin o powierzchni 56,72 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Górka Narodowa
Osiedle Górka Narodowa - 62 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Prądnik Biały o powierzchni 41,99 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Dom Development S.A..

Oferty dewelopera na mapie


Rynek PierwotnyRynek Pierwotny

Kontakt z deweloperem


Dom Development S.A.

Dom Development S.A.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: