Home Invest Sp. z o.o. background image
Home Invest Sp. z o.o. logo

Home Invest Sp. z o.o.

Specjalizacja: deweloper

O nas


Home Invest Sp. z o.o. to deweloper, który działa na rynku budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego w Warszawie od 2005 roku. Realizowane inwestycje to nowoczesne budynki wyróżniające się ponadczasową architekturą oraz wysokim standardem wykonania. Wieloletnie doświadczenie oraz wielu zadowolonych ze współpracy klientów sprawiają, że jest to firma godna zaufania i o ugruntowanej pozycji na rynku.

Deweloper Home Invest Sp. z o.o. zrealizował do tej pory wiele projektów w różnych częściach Warszawy. Nieustannie inwestuje jednak w grunty w atrakcyjnych dzielnicach stolicy, które zostaną przeznaczone pod budowę kolejnych lokali. Misją firmy Home Invest Sp. z o.o. jest nieustanny wkład w rozwój rynku nieruchomości oraz spełnianie marzeń klientów o własnym mieszkaniu.

Spółka ta, oprócz sprzedaży mieszkań i lokali usługowych, świadczy także usługi wykańczania nieruchomości pod klucz. Klienci mogą również skorzystać z fachowej pomocy niezależnych doradców inwestycyjnych. Oferują oni produkty finansowe najlepszych banków, które działają na rynku. Ich doradztwo jest niezastąpione w zdobyciu środków finansowych na zakup nieruchomości.

Home Invest Sp. z o.o. oferuje szeroki wybór lokali mieszkalnych o różnym metrażu i apartamentów o podwyższonym standardzie. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku nieruchomości sprawia, że jest to deweloper, któremu można zaufać. Dba o to, aby każda inwestycja była wykonana z troską o każdy szczegół, a klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy.

6

Inwestycji w ofercie

356

Mieszkań w sprzedaży

Aktualne oferty dewelopera


Mieszkanie w inwestycji: Apartamenty Oszmiańska II
Apartamenty Oszmiańska II - 32 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy o powierzchni 56,18 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Home Invest Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Warszawski Świt etap V
Warszawski Świt etap V - 30 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 69,63 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Home Invest Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Apartamenty Karlińskiego 5
Apartamenty Karlińskiego 5 - 21 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wola, Odolany o powierzchni 61,80 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Home Invest Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Warszawski Świt etap IV
Warszawski Świt etap IV - 9 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 68,86 mkw. Rok budowy: 2026. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Home Invest Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Enklawa Ursynów
Enklawa Ursynów - 183 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki o powierzchni 41,93 mkw. Rok budowy: 2026. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Home Invest Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Warszawski Świt etap VI
Warszawski Świt etap VI - 81 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 39,45 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Home Invest Sp. z o.o..

Oferty dewelopera na mapie


Rynek PierwotnyRynek Pierwotny

Kontakt z deweloperem


Home Invest Sp. z o.o.

Home Invest Sp. z o.o.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: