NAPOLLO background image
NAPOLLO logo

NAPOLLO

Specjalizacja: deweloper

O nas


NAPOLLO to polska firma, która prowadzi działalność deweloperską od 2007 roku. Zajmuje się tworzeniem nieruchomości mieszkaniowych oraz handlowych. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Polskiej Rady Centrów Handlowych. NAPOLLO wcześniej funkcjonowało pod nazwą NAP Invest Group, ale w 2014 roku firma przeszła proces rebrandingu.

Deweloper realizuje obecnie 5 inwestycji mieszkaniowych w Warszawie oraz 2 w Lublinie. Jego projekty wyróżniają się funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni dla mieszkańców oraz dużym wyborem dostępnych metraży. Architekci dbają także o to, aby przestrzeń wokół budynków była starannie zaaranżowana. Inwestycje NAPOLLO to eleganckie obiekty o prostej, a zarazem interesującej bryle. Powstają przy użyciu sprawdzonych materiałów budowlanych.

Firma zajmuje się także budową centrów i parków handlowych w całej Polsce. Powstają one przede wszystkim w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych, a także w mniejszych miastach do 100 tys. mieszkańców. Ich głównym celem jest zapewnienie dostępu do popularnych sklepów i usług jak największej liczbie osób. To właśnie dlatego każda wybrana lokalizacja jest starannie przemyślana. Obiekty tworzone przez tego dewelopera zapewniają dobry dojazd samochodem oraz komunikacją miejską, a także wygodne poruszanie się po osiedlach.

NAPOLLO współpracuje z renomowanymi pracowniami architektonicznymi z całej Polski. Dzięki temu projekty zachwycają swoim wyglądem i funkcjonalnością. Są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów.

2

Inwestycji w ofercie

27

Mieszkań w sprzedaży

Aktualne oferty dewelopera


Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Bródno o powierzchni 45,67 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem NAPOLLO.
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Mokotów, Stegny o powierzchni 49,55 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 827 485 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem NAPOLLO.

Oferty dewelopera na mapie


Rynek PierwotnyRynek Pierwotny

Kontakt z deweloperem


NAPOLLO

NAPOLLO

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: