PROFBUD background image
PROFBUD logo

PROFBUD

Specjalizacja: deweloper

O nas


Profbud to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Deweloper specjalizuje się przede wszystkim w budynkach użyteczności publicznej, osiedlach mieszkalnych i apartamentowcach. Firma ma swoją siedzibę w Kołobrzegu i to właśnie wokół tego miasta skupia działalność. Słynie przede wszystkim z inwestycji blisko morza, czyli budynków apartamentowych o wysokim standardzie. Inne realizacje Profbud można znaleźć w takich polskich miastach, jak Koszalin, Szczecin, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Krynica Morska czy Świnoujście. Firma rozszerza swoją działalność jeszcze bardziej. Ma na swoim koncie inwestycje w Poczdamie oraz Berlinie.

Oprócz apartamentowców i bloków mieszkalnych firma zajmuje się budową domów jednorodzinnych, szeregowców oraz hoteli, biurowców czy lokali użytkowych. Na swoim koncie ma też realizacje w zakresie infrastruktury wypoczynkowo-rekreacyjnej oraz przemysłowej. Profbud w swojej karierze zajmował się tworzeniem hal produkcyjnych.

4

Inwestycji w ofercie

251

Mieszkań w sprzedaży

Aktualne oferty dewelopera


Osiedle Goslove - 47 ofert

Nowe mieszkanie 3 pokojowe 58.43 m2 1 piętro na sprzedaż Osiedle Goslove
Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Gocław, Praga-Południe, Warszawa

3 pokoje 58,43 m2
Czy potrafisz wskazać miejsce, do którego codziennie wracasz jak na skrzydłach? Czy znasz adres, pod którym domowy gwar i szczere emocje tworzą najpiękniejszy ze światów? Czy chcesz zabrać tam swoich bliskich i cieszyć się każdą wspólnie spędzoną
Osiedle Primo etap IV - 122 oferty

Kawalerka 39.77 m2 1 piętro na sprzedaż Osiedle Primo etap IV
Lindleya, Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź

1 pokój 39,77 m2
Lubisz być w Centrum? Chcesz mieć świat kultury na wyciągniecie ręki i jednocześnie być jego częścią? A może chciałbyś zainwestować swój kapitał w doskonałą lokalizację? Czwarty Etap Osiedla Primo umiejscowiony w centrum miasta oraz w centrum
Osiedle Złota Oksza - 52 oferty

Nowe mieszkanie 3 pokojowe 60.7 m2 1 piętro na sprzedaż Osiedle Złota Oksza
Zagłoby, Niedźwiadek, Ursus, Warszawa

3 pokoje 60,70 m2
Osiedle Złota Oksza to jeden, pięcioklatkowy budynek o zróżnicowanej wysokości, liczący od 4 do 11 pięter. Nowoczesna architektura niższej części idealnie komponuje się z okoliczną zabudową, jednak całość projektu posiada swój własny, niepowtarzalny
Gaia Park - 30 ofert

Nowy dom 6 pokojowy na sprzedaż Gaia Park
Torowa 1, Konstancin-Jeziorna

6 pokoi 142,10 m2
Wszyscy musimy czasem zwolnić, zwłaszcza żyjąc na wysokich obrotach w warszawskim zgiełku. Dlatego właśnie Osiedle Gaia Park zostało zaprojektowane tak, aby wrócić do kontaktu z naturą i odzyskać wewnętrzny spokój w cieniu drzew. Cały projekt osiedla

Oferty dewelopera na mapie


Kontakt z deweloperem


PROFBUD

PROFBUD

Administratorami Twoich danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych . Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorami Twoich danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych . Akceptuję regulamin portalu.

Administratorami Twoich danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych . Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: