Ronson Development Sp. z o.o. background image
Ronson Development Sp. z o.o. logo

Ronson Development Sp. z o.o.

Specjalizacja: deweloper

O nas


Ronson Development to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku – powstała ona w 2007 roku. Zajmuje się ona przede wszystkim budownictwem lokali mieszkalnych. Oddaje mieszkania w stanie deweloperskim oraz wykończone pod klucz. Firma realizuje inwestycje na terenie całej Polski. Na swoim koncie ma ona już budynki w Warszawie, Poznaniu czy Szczecinie. Deweloper pośredniczy przy próbach uzyskania kredytu, a także oferuje wykończenie zakupionych lokali mieszkalnych i usługowych przez wykwalifikowanych projektantów i architektów. Ronson Development należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Ronson Development stawia na zastosowanie ekologicznych materiałów i innowacyjnych technologii w trakcie wznoszenia całych osiedli mieszkalnych. Często w inwestycjach tworzonych przez tego dewelopera uwzględnia się siłownie, miejsca integracji, kluby malucha oraz lokale usługowe. Firma zajmuje się też skupowaniem gruntów, na których następnie powstają obiekty mieszkalne.

10

Inwestycji w ofercie

177

Mieszkań w sprzedaży

18

Lat doświadczenia

Aktualne oferty dewelopera


Mieszkanie w inwestycji: Grunwald Między Drzewami
Grunwald Między Drzewami - 10 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Poznań, Grunwald, Grunwald Południe o powierzchni 65,31 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Viva Jagodno etap II
Viva Jagodno etap II - 2 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Krzyki, Jagodno o powierzchni 80,60 mkw. Rok budowy: 2022. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Viva Jagodno etap III
Viva Jagodno etap III - 47 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Krzyki, Jagodno o powierzchni 63,38 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Nowa Północ
Nowa Północ - 32 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Szczecin, Północ, Stołczyn o powierzchni 64,14 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Ursus Centralny etap V
Ursus Centralny etap V - 8 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Ursus, Szamoty o powierzchni 87,71 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Ursus Centralny etap IV bud. 6
Ursus Centralny etap IV bud. 6 - 12 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Ursus, Szamoty o powierzchni 60,85 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Dom w inwestycji: Eko Falenty
Eko Falenty - 16 ofert
i
Sprzedam dom pruszkowski, Falenty Nowe o powierzchni 103,84 mkw. Rok budowy: 2023. Dom 3 piętrowy z poddaszem ma 4 pokoje, 2 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Vola
Osiedle Vola - 2 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wola, Odolany o powierzchni 81,40 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 1 295 400 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Viva Jagodno etap IIB
Viva Jagodno etap IIB - 9 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Wrocław, Krzyki, Jagodno o powierzchni 91,33 mkw. Rok budowy: 2022. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..
Mieszkanie w inwestycji: Miasto Moje 7
Miasto Moje 7 - 39 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Białołęka, Żerań o powierzchni 64,72 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Ronson Development Sp. z o.o..

Oferty dewelopera na mapie


Rynek PierwotnyRynek Pierwotny

Kontakt z deweloperem


Ronson Development Sp. z o.o.

Ronson Development Sp. z o.o.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: