Victoria Dom S.A. background image
Victoria Dom S.A. logo

Victoria Dom S.A.

Specjalizacja: deweloper

O nas


Ponad 23-letni staż w branży deweloperskiej Victoria Dom przekłada się na 100% efektywność dewelopera, którą najlepiej oddaje ukończenie wszystkich realizacji w wyznaczonym terminie. To, co jednak najbardziej cieszy klientów, to mieszkania dopasowane do sytuacji życiowej, oczekiwań na miarę XXI wieku. Deweloper oferuje ponadto przestrzenie o rysie architektonicznym gwarantującym funkcjonalne i przytulne wnętrza.

Tylko w roku 2021 deweloper oddał do użytku ponad 1607 mieszkań. Wielokrotnie doceniony przez odbiorców, otrzymał również wiele prestiżowych nagród, m.in. Certyfikat Dewelopera Q, a także Diamenty Forbesa. Należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, więc cieszy się także olbrzymim zaufaniem wśród kolejnych.

Największym sukcesem dla Victoria Dom jest jednak to, że w mieszkaniach dewelopera po prostu dobrze się żyje i funkcjonuje na co dzień. Przekonują się o tym tak single, pary, jak i rodziny oraz seniorzy. Deweloperowi zależy na tym, by oferować mieszkania dopasowane do wszystkich grup społecznych, a zarazem odpowiadające aktualnym trendom i oczekiwaniom.

11

Inwestycji w ofercie

260

Mieszkań w sprzedaży

Aktualne oferty dewelopera


Mieszkanie w inwestycji: Metro Art 10
Metro Art 10 - 27 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 58,19 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Viva Piast 5
Viva Piast 5 - 49 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Mistrzejowice o powierzchni 37,41 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Przystanek Tarchomin 5
Przystanek Tarchomin 5 - 8 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Białołęka, Nowodwory o powierzchni 67,11 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Krzewna
Osiedle Krzewna - 35 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Targówek, Elsnerów o powierzchni 51,62 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Metro Art 9
Metro Art 9 - 54 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 60,47 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Przystanek Tarchomin
Przystanek Tarchomin - 2 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Białołęka, Nowodwory o powierzchni 89,84 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Metro Art
Metro Art - 16 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Praga-Południe, Kamionek o powierzchni 60,47 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Miasteczko Nova Sfera
Miasteczko Nova Sfera - 14 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Białołęka, Żerań o powierzchni 66,69 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Miasteczko Nova Ochota
Miasteczko Nova Ochota - 33 oferty
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Włochy, Raków o powierzchni 70,16 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Viva Piast
Viva Piast - 7 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Mistrzejowice o powierzchni 82,98 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 4 pokoje, 4 łazienki, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..
Mieszkanie w inwestycji: Viva Piast 4
Viva Piast 4 - 15 ofert
i
Sprzedam mieszkanie Kraków, Mistrzejowice o powierzchni 26,56 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Victoria Dom S.A..

Oferty dewelopera na mapie


Rynek PierwotnyRynek Pierwotny

Kontakt z deweloperem


Victoria Dom S.A.

Victoria Dom S.A.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: