Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Kielce - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 4 domy do wynajęcia w Kielcach

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Kielcach - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w Kielcach dwupokojowe:

  W Kielcach jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Kielcach trzypokojowe:

  W Kielcach jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Kielcach czteropokojowe:

  W Kielcach są 2 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 6 800 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 230 m2

  Domy w Kielcach pięciopokojowe:

  W Kielcach jest 1 oferta domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 7 500 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 240 m2

  Domy używane w Kielcach - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaNowoczesny, przestronny dom na baranówku
  i

  Dom 1 pokojowy do wynajęcia
  Kielce

  Oferta biura nieruchomości
  1 pokój 115 m2
  8 000/mies.
  69 /m2
  Wynajmę dom Kielce o powierzchni 115 mkw. Powierzchnia działki wynosi 397 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 8 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 1 pokój, 1 łazienkę, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Orliński Investment.
  brak obrazkabrak obrazkaNiesamowita willa pod lasem do zamieszkania od już
  i

  Dom 4 pokojowy do wynajęcia
  Kielce

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 330 m2
  9 900/mies.
  30 /m2
  Wynajmę dom Kielce o powierzchni 330 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1331 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 9 900 zł/miesiąc. Dom 3 piętrowy bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Twoje M.
  brak obrazkabrak obrazkaDom, 4 pok., 130 m2, os. barwinek
  i

  Dom 4 pokojowy do wynajęcia
  Kielce

  Oferta biura nieruchomości
  4 pokoje 130 m2
  3 700/mies.
  28 /m2
  Wynajmę dom Kielce o powierzchni 130 mkw. Powierzchnia działki wynosi 450 mkw. Cena - 3 700 zł/miesiąc. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: piec dwufunkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDom 240 m2, biurowo-usługowo-mieszkalny, centrum
  i

  Dom 8 pokojowy do wynajęcia
  Kielce

  Oferta biura nieruchomości
  8 pokoi 240 m2
  7 500/mies.
  31 /m2
  Wynajmę dom Kielce o powierzchni 240 mkw. Powierzchnia działki wynosi 896 mkw. Rok budowy: 1935. Cena - 7 500 zł/miesiąc. Dom parterowy bez poddasza ma 8 pokoi, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją PROPERCO.pl Nieruchomości.
  Poznaj region

  Domy do wynajęcia – Kielce dla wymagających

  Dynamicznie rozwijające się Kielce przyciągają coraz więcej biznesów i inwestorów. Stwarza to większe zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne do wynajęcia – nie tylko mieszkania, ale również domy. Ich dostępność w stolicy województwa świętokrzyskiego stale wzrasta, a niektóre z nich są bardzo atrakcyjne. Dowiedz się więcej o domach do wynajęcia w Kielcach.

  Domy w Kielcach – jak wygląda rynek wynajmu?

  W centralnej części stolicy woj. świętokrzyskiego dominuje budownictwo wielorodzinne, ale wystarczy odjechać trochę w kierunku granic miasta, by znaleźć również zabudowę jednorodzinną. Domy w Kielcach to przede wszystkim budynki powstałe w ubiegłym wieku. W mieście coraz częściej powstają jednak również nowe inwestycje z nowoczesnymi i stylowymi domami szeregowymi lub wolnostojącymi.

  Stosunkowo nieduże w porównaniu do innych miast wojewódzkich Kielce nie mogą się pochwalić bardzo szeroką ofertą domów do wynajęcia, ale z każdym rokiem jest ona coraz bogatsza. Zwiększa się bowiem zapotrzebowanie na nieruchomości zapewniające przestrzeń, prywatność, niezależność i najczęściej również wysoki standard wykończenia.

  Wynajem w Kielcach – ceny domów do wynajęcia

  Kielecki rynek jest bardzo przyjazny ze względu na relatywnie niskie ceny. W porównaniu z innymi miastami wojewódzkimi wynajem w Kielcach jest wręcz tani. Domy przeważnie charakteryzują się korzystniejszymi cenami w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni w stosunku do mieszkań. To czyni je jeszcze atrakcyjniejszymi, szczególnie że jednocześnie zapewniają unikalne walory, o których mieszkańcy blokowisk mogą jedynie marzyć.

  Ceny poszczególnych domów do wynajęcia w Kielcach zależą przede wszystkim od standardu wykonania i wykończenia budynku. Nowsze i bogato wyposażone nieruchomości są wyraźnie droższe. Podwyższać koszt wynajmu mogą również wszelkie dodatkowe udogodnienia. Szukając najkorzystniejszego pod względem finansowym wynajmu w Kielcach, warto zwrócić uwagę na nieco starsze domy. Przydatne może być też rozszerzenie obszaru zainteresowań na podkieleckie miejscowości, gdzie zwykle jest taniej.

  Domy do wynajęcia w Kielcach – znajdź idealną ofertę

  GetHome.pl proponuje szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych ofert, których często nie znajdziesz nigdzie indziej. Jeśli więc poszukujesz domu do wynajęcia w Kielcach, warto zaglądać tu regularnie. Propozycje w tym mieście są zróżnicowane i dopasowane do różnych wymagań oraz preferencji. Dlatego każdy może wśród nich znaleźć coś dla siebie.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę domów do wynajęcia w Kielcach na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: