Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia Łódź - 4 ogłoszenia

  Rynek wtórny - 4 domy do wynajęcia w Łodzi

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Łodzi - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w Łodzi dwupokojowe:

  W Łodzi jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 2 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 80 m2

  Domy w Łodzi trzypokojowe:

  W Łodzi jest 0 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 0 m2

  Domy w Łodzi czteropokojowe:

  W Łodzi jest 0 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 0 m2

  Domy w Łodzi pięciopokojowe:

  W Łodzi są 2 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 9 200 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 210 m2

  Domy używane w Łodzi - oferty agencji nieruchomości

   - 4 ogłoszenia
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  brak obrazkabrak obrazkaPokój do wynajęcia w świetnej lokalizacji
  i

  Dom 1 pokojowy do wynajęcia
  Łódź Polesie

  Oferta biura nieruchomości
  1 pokój 62,35 m2
  800/mies.
  12 /m2
  Wynajmę dom Łódź, Polesie o powierzchni 62,35 mkw. Cena - 800 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 1 pokój. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Sempre Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaDuży dom idealny dla pracowników - łódź widzew
  i

  Dom 6 pokojowy do wynajęcia
  Łódź Widzew

  Oferta biura nieruchomości
  6 pokoi 180 m2
  6 900/mies.
  38 /m2
  Wynajmę dom Łódź, Widzew o powierzchni 180 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1021 mkw. Rok budowy: 1975. Cena - 6 900 zł/miesiąc. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją RE/MAX Polska.
  brak obrazkabrak obrazkaDom dla pracowników blisko lodowej
  i

  Dom 6 pokojowy do wynajęcia
  Łódź

  Oferta biura nieruchomości
  6 pokoi 240 m2
  11 500/mies.
  47 /m2
  Wynajmę dom Łódź o powierzchni 240 mkw. Powierzchnia działki wynosi 290 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 11 500 zł/miesiąc. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: własne gazowe - kocioł 2-funkcyjny. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ASPECT Nieruchomości.
  brak obrazkabrak obrazkaGaraż budynek magazynowy mechanika
  i

  Dom 2 pokojowy do wynajęcia
  Łódź Górna

  Oferta biura nieruchomości
  2 pokoje 80 m2
  2 000/mies.
  25 /m2
  Wynajmę dom Łódź, Górna o powierzchni 80 mkw. Cena - 2 000 zł/miesiąc. Dom bez poddasza ma 2 pokoje, ogrzewanie: c. o. gazowe i węglowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Home Inwest Jolanta Hoffman.
  Poznaj region

  Domy do wynajęcia – Łódź pełna przestronnych i luksusowych nieruchomości

  Kojarzona kiedyś przede wszystkim z przemysłem, a dziś coraz częściej również z kulturą, sztuką i biznesem Łódź to kosmopolityczne miasto, w którym miesza się wiele kultur i stylów życia. To zróżnicowanie przekłada się także na rynek nieruchomości, który obejmuje mieszkania i domy dostosowane do rozmaitych wymagań czy preferencji. Szukasz domu do wynajęcia w Łodzi? Dowiedz się więcej o specyfice tego rynku.

  Domy w Łodzi dostępne na wynajem – jak wygląda rynek?

  Łódź jest trzecim największym miastem w Polsce pod względem liczby ludności, dlatego tutejszy rynek nieruchomości jest bardzo rozbudowany i nadal się rozwija. W mieście cały czas realizowane są nowe inwestycje, ale bardzo intensywnie jest również prowadzony obrót na rynku wtórnym. Wynajem w Łodzi również jest niezwykle spopularyzowany i obejmuje nie tylko mieszkania, ale również domy.

  Oferta domów do wynajęcia w Łodzi nie jest być może tak rozbudowana jak w Warszawie, ale nadal można tu znaleźć wiele ciekawych i nierzadko imponujących nieruchomości. Charakteryzują się one dużymi powierzchniami użytkowymi (nawet powyżej 300 m2), a często także luksusowym wykończeniem i wyposażeniem. Domy do wynajęcia w Łodzi znajdują się przede wszystkim poza centrum, a najczęściej można je znaleźć w dzielnicach takich jak Bałuty, Górna czy Polesie.

  Wynajem w Łodzi – jak kształtują się ceny domów?

  Ekskluzywne i przestronne domy w Łodzi na pewno nie zaliczają się do tanich nieruchomości. Przeznaczone dla firm i najemców indywidualnych zapewniają szerokie możliwości wykorzystania i prawdziwie komfortowe warunki, co wiąże się z dość wysokimi cenami najmu. Czasami wynoszą one wielokrotność średniego miesięcznego wynagrodzenia w Polsce. Warto jednak zaznaczyć, że w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni użytkowej ceny wynajmu domów kształtują się dość korzystnie.

  Wysokość cen wynajmu w Łodzi zależy przede wszystkim od standardu wykonania, wykończenia i wyposażenia budynku. Podwyższają je również wszelkie dodatkowe udogodnienia. Atutem zwiększającym cenę niejednokrotnie jest także atrakcyjna lokalizacja.

  Domy do wynajęcia w Łodzi – sprawdź najatrakcyjniejsze oferty na rynku

  Ofert na rynku nieruchomości w Łodzi jest sporo, jednak nie wszystkie są godne uwagi. W GetHome.pl znajdziesz jednak tylko te najatrakcyjniejsze – w dodatku często niedostępne w innych miejscach. Dotyczy to również domów do wynajęcia. Dzięki filtrom naszej wyszukiwarki z łatwością znajdziesz natomiast ogłoszenia odpowiadające Twoim wymaganiom.

  Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę domów do wynajęcia w Łodzi na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: