Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy do wynajęcia śląskie

  - 38 ogłoszeń

  Rynek wtórny - 38 domów do wynajęcia w województwie śląskim

  Domy w województwie śląskim - statystyki domów do wynajęcia portalu Gethome

  Domy w województwie śląskim dwupokojowe:

  W województwie śląskim są 2 oferty domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 2 150 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 98 m2

  Domy w województwie śląskim trzypokojowe:

  W województwie śląskim jest 7 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 3 357 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 81 m2

  Domy w województwie śląskim czteropokojowe:

  W województwie śląskim jest 12 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 4 700 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 129 m2

  Domy w województwie śląskim pięciopokojowe:

  W województwie śląskim jest 16 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 5 834 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 193 m2

  Domy używane w województwie śląskim - oferty agencji nieruchomości

   - 38 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Śląskie jest jednym z najlepiej rozwiniętych województw w Polsce. Kojarzone przede wszystkim z górnictwem i hutnictwem skupia również szeroko pojętą działalność przemysłową i biznesową, a stanowiącą jego centrum konurbację górnośląską zamieszkuje kilka milionów osób. Jako nowoczesny region woj. śląskie może się pochwalić szeroką ofertą wynajmu – nie tylko mieszkań ale i domów.

  Śląskie charakteryzuje się dużym poziomem zurbanizowania oraz rozbudowanym, różnorodnym i dojrzałym rynkiem nieruchomości. W obrębie miast więcej osób mieszka w budynkach wielorodzinnych, ale domy do wynajęcia również są tu dość popularne. Wynajem domu zapewnia dużą przestrzeń i prywatność, nie wymaga inwestycji w zakup czy budowę. Na to rozwiązanie decydują się m.in. biznesmeni i pracownicy przebywający na Śląsku czasowo. Wynajem jest też świetnym rozwiązaniem podczas budowy czy remontu własnego domu. Ponadto domy w woj. śląskim są wynajmowane przez firmy poszukujące lokalizacji dla kwater pracowniczych czy biur.

  Ile kosztuje wynajęcie domu w województwie śląskim?

  Statystycznie domy na wynajem w woj. śląskim nie należą do najtańszych. Region jest bardzo dobrze rozwinięty i silnie zurbanizowany, co wpływa na ceny nieruchomości. Nowych mieszkańców przyciągają przede wszystkim największe ośrodki miejskie, które wpływają na zawyżanie średnich cen wynajmu. W przypadku konkretnych ofert liczą się jednak przede wszystkim standard oraz lokalizacja. Domy na wsi w woj. śląskim, szczególnie te tradycyjne, niekiedy są wystawiane na wynajem za bardzo przystępne kwoty. Luksusowe nieruchomości, np. nowoczesne wille są znacznie droższe.

  Wynajem domu na Śląsku

  Domy do wynajęcia w woj. śląskim najłatwiej jest znaleźć w największych ośrodkach miejskich oraz ich okolicach. W całym Górnośląskim Okręgu Przemysłowym można znaleźć sporo ciekawych nieruchomości. Warto sprawdzić takie lokalizacje jak Częstochowa, Bielsko-Biała, Rybnik czy Żywiec. Poza miastami, szczególnie w południowej części regionu niekiedy można też znaleźć tradycyjne domy drewniane.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: