Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Brzeg - 0 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Brzegu

  Rynek wtórny - 0 domów na sprzedaż w Brzegu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Nie znaleźliśmy ofert w podanych przez Ciebie kryteriach

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Brzeg dla poszukujących dobrego miejsca do życia

  Średniej wielkości Brzeg leży na terenie województwa opolskiego pomiędzy jego stolicą a Wrocławiem, nad Odrą. Krzyżujące się tutaj drogi krajowe (nr 94 i 39) oraz bliskość autostrady A4 sprzyjają rozwojowi przemysłu i biznesu. Miasto przyciąga zarówno osoby z prowincji, jak i „mieszczuchów” szukających spokojniejszego miejsca do życia. Interesują Cię domy na sprzedaż w Brzegu? Sprawdź, co kryje tutejszy rynek.

  Domy na sprzedaż w Brzegu (Brzeg Opolski) – jak wygląda rynek?

  Ze względu na niedużą populację Brzegu tutejszy rynek nieruchomości nie jest zbyt rozbudowany. Liczbą ofert nie może się nawet równać z Opolem czy Wrocławiem. Można tu jednak znaleźć bardzo ciekawe ogłoszenia. Wśród ogłoszeń jest zdecydowanie więcej mieszkań niż domów. Te drugie często są jednak nowoczesne, zadbane i bardzo komfortowe. Dlatego Brzeg jest idealnym miejscem dla wymagających nabywców, którzy jednocześnie nie chcą lokować zbyt dużych funduszy w nieruchomości.

  Ile kosztują domy na sprzedaż – opolskie, powiat Brzeg

  Ile kosztują domy na sprzedaż w Brzegu? To oczywiście zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od standardu i stanu nieruchomości. Najtańsze są obiekty przeznaczone do remontu lub przynajmniej odświeżenia, a najdroższe te gotowe do wprowadzenia się, nowoczesne i zadbane. W Mieście zdecydowanie przeważają przedstawiciele tej drugiej grupy, dlatego średnio 1 m2 powierzchni kosztuje tu nieco więcej niż w innych miejscowościach podobnej wielkości. Domy na sprzedaż w Brzegu są jednak zdecydowanie tańsze niż np. te w Opolu lub we Wrocławiu. Ceny są także porównywalne do mieszkań w podobnym standardzie.

  Domy na sprzedaż w Brzegu i okolicach – gdzie ich szukać?

  W całym mieście dominuje raczej kameralna zabudowa. Budynki wielorodzinne są niewysokie i poprzetykane zielenią, skupione przede wszystkim w centralnej części Brzegu. Jest tu także naprawdę dużo domów w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Najłatwiej znaleźć tego typu nieruchomości na południowym i zachodnim krańcu miasta. Oddalenie od centrum zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie dzięki kompaktowej strukturze miasta nie utrudnia dostępu do usług. Szukasz idealnej nieruchomości dla siebie? Sprawdź nasze oferty w Brzegu i skorzystaj z filtrów lub interaktywnej mapy, by dopasować wyświetlane ogłoszenia do swoich potrzeb.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie opolskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Brzegu na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: