Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Chełm - 10 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Chełmnie

  Rynek wtórny - 11 domów na sprzedaż w Chełmnie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Chełmnie - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Chełmnie dwupokojowe:

  W Chełmnie jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Chełmnie trzypokojowe:

  W Chełmnie są 2 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 594 500 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 87 m2

  Domy w Chełmnie czteropokojowe:

  W Chełmnie są 2 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 700 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 165 m2

  Domy w Chełmnie pięciopokojowe:

  W Chełmnie jest 7 ofert domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 737 000 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 188 m2

  Domy bezpośrednio w Chełmnie - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Chełmnie - oferty agencji nieruchomości

   - 11 ogłoszeń
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 80,30 mkw. Powierzchnia działki wynosi 582 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 629 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, 1 łazienkę, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 94,50 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1806 mkw. Rok budowy: 1959. Cena - 560 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 3 pokoje, ogrzewanie: olejowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Kompleksowa Obsługa Rynku Nieruchomości Anna Dziok.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 110 mkw. Powierzchnia działki wynosi 393 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 490 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 120 mkw. Powierzchnia działki wynosi 815 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 509 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, 1 łazienkę. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 140 mkw. Powierzchnia działki wynosi 315 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 750 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: co własne. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 300 mkw. Powierzchnia działki wynosi 3077 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 790 000 zł. Dom bez poddasza ma 9 pokoi, ogrzewanie: co własne. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 140 mkw. Powierzchnia działki wynosi 771 mkw. Rok budowy: 1984. Cena - 620 000 zł. Dom z poddaszem ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 200 mkw. Powierzchnia działki wynosi 379 mkw. Rok budowy: 2010. Cena - 750 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 200 mkw. Powierzchnia działki wynosi 524 mkw. Cena - 750 000 zł. Dom z poddaszem ma 4 pokoje, 2 łazienki. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Chełm o powierzchni 309,85 mkw. Powierzchnia działki wynosi 34,54 mkw. Cena - 1 250 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją geoDOM Nieruchomości.
  Poznaj region

  Dlaczego warto zamieszkać w Chełmie?

  Chełm to niewielkie miasto w województwie lubelskim, oddalone zaledwie o 27 km od granicy z Białorusią. Ta niewielka miejscowość ma swoich zwolenników, którzy są pod wrażeniem styku trzech kultur: polskiej, ruskiej i żydowskiej. Dlaczego warto zamieszkać w Chełmie? W jakiej części miasta szukać domu? Czy zakup takiej nieruchomości się opłaca? Wyjaśniamy!

  Rynek nieruchomości w Chełmie

  Chełm to niewielkie miasto z ogromnym potencjałem. Niestety obecnie gospodarka w tym rejonie nie należy do najlepiej rozwiniętych. To sprawia, że ceny nieruchomości mogą być tu znacznie niższe niż w innych częściach Polski. Obecnie w Chełmie powstaje niewiele nowych inwestycji. Dlatego osoby, które szukają nieruchomości znacznie częściej trafiają na odpowiednia ofertę na rynku wtórnym. Jak szukać idealnego domu na sprzedaż w Chełmie? Warto zacząć od poznania kilku podstawowych informacji o tym mieście.

  Jak już wspomnieliśmy, Chełm jest niewielkim miastem, ale został podzielony na mniejsze części, które ułatwiają funkcjonowanie. Na jego terenie zostało wyodrębnionych 10 osiedli - jednostek pomocniczych samorządu miasta, które posiadają własne rady osiedla. W Chełmie funkcjonują także nieformalne, historyczne podziały. W tym zakresie najczęściej wyróżnia się 7 części, a każdy z nich podzielony jest na jeszcze mniejsze strefy. Najpopularniejsze rejony to: Śródmieście, Centrum wraz ze Starym Miastem oraz Nowe Miasto.

  Architektura Chełma jest bardzo jednorodna. Ze względu na położenie kredowe większość budynków ma tylko 4 piętra. Tylko 2 z nich są wyższe: 2-gwiadkowy hotel Kamera liczący 6 pięter oraz najwyższy w mieście budynek, czyli szpital wojewódzki składający się z 8 pięter. Chełm może się pochwalić dobrze rozwiniętym transportem drogowym. Tutaj krzyżują się też drogi krajowe i wojewódzkie, które umożliwiają szybki dojazd do innych, większych miast. Na jego terenie działa też dobrze rozwinięta infrastruktura autobusowa. W Chełmie odbywają się również „Wschodnie Inicjatywy Gospodarcze”.

  Domy na sprzedaż w Chełmie

  Największym dylematem przy zakupie nieruchomości jest odpowiedź na pytanie: rynek pierwotny czy wtórny. Dawniej dotyczyło to tylko mieszkań. Domy na sprzedaż w Chełmie również mogą powstawać na nowoczesnych osiedlach zamkniętych, zaprojektowanych przez deweloperów. Obecnie jednak oferty domów na sprzedaż w Chełmie znajdziemy w większości na rynku wtórnym. Nieruchomości dostępne są w różnym rozkładzie i metrażach. Chociaż przeważają mniejsze segmenty (2, 3 lub 4 pokoje), to nie brakuje też większych rezydencji. Oferta jest dostosowana do potrzeb każdego kupującego.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż w Chełmie na portalu GetHome i znajdź dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: