Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Dębica - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Dębicy

  Rynek wtórny - 8 domów na sprzedaż w Dębicy

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Dębicy - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Dębicy dwupokojowe:

  W Dębicy jest 1 oferta domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 750 000 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 50 m2

  Domy w Dębicy trzypokojowe:

  W Dębicy są 2 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 424 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 87 m2

  Domy w Dębicy czteropokojowe:

  W Dębicy są 2 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 365 000 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 108 m2

  Domy w Dębicy pięciopokojowe:

  W Dębicy są 3 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 866 333 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 203 m2

  Domy bezpośrednio w Dębicy - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Dębicy - oferty agencji nieruchomości

   - 8 ogłoszeń
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam dom Dębica o powierzchni 80 mkw. Powierzchnia działki wynosi 772 mkw. Rok budowy: 1971. Cena - 499 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GOOD LIFE NIERUCHOMOŚCI.
  • Sprzedam dom Dębica o powierzchni 229 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1500 mkw. Rok budowy: 2006. Cena - 550 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Anan Real Estate Ewa Jarosz-Antoń.
  • Sprzedam dom Dębica o powierzchni 50 mkw. Powierzchnia działki wynosi 10000 mkw. Cena - 750 000 zł. Dom bez poddasza ma 2 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ROTEX Dębica Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Dębica o powierzchni 120 mkw. Powierzchnia działki wynosi 648 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 459 000 zł. Dom 2 piętrowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ROTEX Dębica Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Dębica o powierzchni 67,30 mkw. Powierzchnia działki wynosi 131 mkw. Cena - 200 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ROTEX Dębica Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Dębica o powierzchni 94 mkw. Powierzchnia działki wynosi 650 mkw. Cena - 349 000 zł. Dom bez poddasza ma 3 pokoje, ogrzewanie: gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ROTEX Dębica Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Dębica o powierzchni 260 mkw. Powierzchnia działki wynosi 3245 mkw. Rok budowy: 2004. Cena - 1 590 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, 3 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ROTEX Dębica Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Dębica o powierzchni 150 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1400 mkw. Rok budowy: 1958. Cena - 530 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: kominkowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją GOOD LIFE NIERUCHOMOŚCI.
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż – Dębica dla miłośników spokoju

  Średniej wielkości Dębica to bardzo interesujące miasto na obszarze woj. podkarpackiego. Słynie z produkcji opon, ale prężnie działają tu również inne gałęzie gospodarki, zapewniając wiele miejsc pracy. Mieszkańcy mają też dostęp do wszelkich potrzebnych usług, w tym handlu, oświaty, kultury, sportu i rekreacji. Interesują Cię domy na sprzedaż w Dębicy? Dowiedz się więcej o tym rynku.

  Rynek nieruchomości w Dębicy – co warto wiedzieć?

  Dębica jest położona pomiędzy większymi Tarnowem i Rzeszowem, ale nie ustępuje im pod względem komfortu życia. Sprawia to, że miasto przyciąga wiele osób zainteresowanych tutejszymi nieruchomościami. Nowe inwestycje są jednak realizowane w Dębicy bardzo rzadko, przez co nabywcy mogą poszukiwać wymarzonych miejsc do zamieszkania w zasadzie jedynie na rynku wtórnym.

  Tutejszy rynek nie jest szczególnie rozbudowany, ale dość atrakcyjny, także w zakresie domów na sprzedaż. Dostępne nieruchomości są zróżnicowane pod względem stylu i technologii budowy. Można tu z powodzeniem znaleźć zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne domy. Przeważają niezbyt duże, łatwe w utrzymaniu powierzchnie, choć można tu znaleźć również większe posiadłości dla bardziej wymagających. Najwięcej zabudowy jednorodzinnej można znaleźć w południowej i południowo-zachodniej części miasta.

  Ile kosztują domy w Dębicy i okolicach?

  Ceny domów w Dębicy i okolicach można uznać za przystępne. 1 m2 powierzchni kosztuje tu często mniej niż wynosi średnia krajowa. Więcej trzeba zapłacić za najnowocześniejsze nieruchomości, które jednak zazwyczaj są gotowe do zamieszkania. Tanie domy na sprzedaż w Dębicy i okolicach to przede wszystkim budowle starszego typu, niejednokrotnie wymagające odświeżenia i remontu. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, warto przyjrzeć się szczególnie nieruchomościom znajdującym się przy granicach miasta lub poza nim. W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejscowości, takich jak np. będący dawnym uzdrowiskiem Latoszyn.

  Domy na sprzedaż w Dębicy – znajdź miejsce dla siebie

  Szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny? A może odpowiedniej nieruchomości na inwestycję? Sprawdź oferty domów na sprzedaż w Dębicy na GetHome.pl. Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki lub interaktywnej mapy, aby obejrzeć tylko te oferty, które spełniają Twoje kryteria co do wybranych parametrów czy lokalizacji. Zaglądaj regularnie, aby nie przegapić najciekawszych ogłoszeń.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Dębicy na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

   

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: