Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż Ełk - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 domów na sprzedaż w Ełku

  Rynek wtórny - 8 domów na sprzedaż w Ełku

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Ełku - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Ełku dwupokojowe:

  W Ełku jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Ełku trzypokojowe:

  W Ełku jest 1 oferta domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 350 000 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 88 m2

  Domy w Ełku czteropokojowe:

  W Ełku jest 5 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 730 600 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 139 m2

  Domy w Ełku pięciopokojowe:

  W Ełku są 2 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 960 000 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 206 m2

  Domy bezpośrednio w Ełku - oferty deweloperów

   - 0 ogłoszeń

  Domy używane w Ełku - oferty agencji nieruchomości

   - 8 ogłoszeń
  • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
   Wybierz liczbę pokoi
   • 1
   • 2
   • 3
   • 4
   • 5+
  • Sprzedam dom Ełk o powierzchni 128,49 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1897 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 795 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: c.o. gazowe. Do domu przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Victoria House Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ełk o powierzchni 88 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1500 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 350 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 3 pokoje, ogrzewanie: kominkowe. Do domu przynależy balkon, ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Victoria House Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ełk o powierzchni 141 mkw. Powierzchnia działki wynosi 909 mkw. Cena - 720 000 zł. Dom bez poddasza ma 5 pokoi, ogrzewanie: centralne. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Instytut Wyceny Mienia.
  • Sprzedam dom Ełk o powierzchni 130 mkw. Powierzchnia działki wynosi 499 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 970 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: pompa ciepła. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Victoria House Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ełk o powierzchni 186,10 mkw. Powierzchnia działki wynosi 676 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 699 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: olejowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ambasada Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ełk o powierzchni 152 mkw. Powierzchnia działki wynosi 651 mkw. Rok budowy: 1980. Cena - 790 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: c.o. lokalne. Do domu przynależy ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Victoria House Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ełk o powierzchni 100 mkw. Powierzchnia działki wynosi 499 mkw. Rok budowy: 1939. Cena - 399 000 zł. Dom bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: piec kaflowy. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Victoria House Nieruchomości.
  • Sprzedam dom Ełk o powierzchni 270 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1000 mkw. Cena - 1 200 000 zł. Dom bez poddasza ma 6 pokoi. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją mKWADRAT Wojciech Ogonowski.
  Poznaj region

  Atrakcyjne domy na sprzedaż Ełk

  Ełk to miasto położone w północno-wschodniej części Polski, w województwie warmińsko-mazurskim. Określane jest stolicą Mazur, ze względu na największą powierzchnię i najbardziej rozbudowaną ofertę turystyczną i mieszkalną wśród miast w tej wyjątkowej części Polski. Poznaj Ełk razem z GetHome.pl i dowiedz się dlaczego domy na sprzedaż w Ełku cieszą się tak dużą popularnością.


  Dogodne położenie Ełku

  Ełk to miasto średniej wielkości, którego populacja wynosi powyżej 60 tys. mieszkańców. Jest to miasto w dużej mierze turystyczne, które wykorzystuje dogodną lokalizację w mazurskiej krainie jezior. Miasto położone jest bezpośrednio nad Jeziorem Ełckim, Jeziorem Sunowo, a także w pobliżu Jeziora Selmęt Mały i Selmęt Wielki oraz Jeziora Szyba. Co więcej, Ełk położony jest w samym sercu Południowych Płuc Polski, które tworzą unikatowe pod względem przyrodniczym tereny w północno-wschodniej części naszego kraju. Jest to przede wszystkim region charakteryzujący się bogactwem w różnorodności oferty przyrodniczej, a także wyróżniający się dogodnymi warunkami mieszkalnymi pod względem między innymi doskonałej jakości powietrza i wielu terenów rekreacyjnych. Tak liczne atuty sprawiają, że domy na sprzedaż w Ełku stanowią bardzo atrakcyjne oferty na rynku nieruchomości w województwie warmińsko-mazurskim.


  Ełk z dużym potencjałem inwestycyjnym

  Dogodna lokalizacja w zakresie bogactwa przyrody to nie jedyne atuty Ełku. Miasto te może pochwalić się także ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Wynika on z położenia Ełku pomiędzy ważnymi ośrodkami miejskimi w tej części Polski, a także z dogodnej infrastruktury. Miasto zlokalizowane jest pomiędzy takimi miastami, jak: Augustów, Mrągowo, Suwałki, Łomża, Białystok, czy Olsztyn. Obecnie przez Ełk przebiega droga krajowa nr 65 i droga krajowa nr 16, a do miasta dojedziemy również drogami wojewódzkimi nr 656 i nr 667. Co więcej, Ełk jest jednym z miast, które mają najbardziej skorzystać z trwającej budowy drogi ekspresowej S61. Trasa ta przebiegając przez Ełk będzie stanowiła część międzynarodowej drogi E67 łączącej Europę Środkową ze Skandynawią i będzie kluczowa w zakresie rozwoju europejskiego szlaku transportowego "Via Baltica" obsługującego międzynarodowy ruch pomiędzy takimi państwami, jak: Polska, Litwa, Łotwa, Finlandia.

  Kolejnym atutem miasta jest przynależność Ełku do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która oferuje dogodne warunki inwestycyjne dla przedsiębiorców. Tak dogodne uwarunkowania wpływają na rozwój przedsiębiorczości miasta i mają przełożenie na lokalny rynek pracy oraz rynek nieruchomości, na którym dużą popularnością cieszą się domy na sprzedaż w Ełku.


  Jesteś zainteresowany zakupem domu w województwie warmińsko-mazurskim? Sprawdź bogatą ofertę domów na sprzedaż w Ełku na GetHome.pl i znajdź swój wymarzony dom na Mazurach.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: