Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż
  3. Kujawsko-pomorskie

  Domy na sprzedaż - Toruń - 41 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 2 domy na sprzedaż w Toruniu

  Rynek wtórny - 39 domów na sprzedaż w Toruniu

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w Toruniu - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w Toruniu dwupokojowe:

  W Toruniu jest 0 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 0 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 0 m2

  Domy w Toruniu trzypokojowe:

  W Toruniu są 2 oferty domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 532 500 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 568 m2

  Domy w Toruniu czteropokojowe:

  W Toruniu jest 9 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 1 080 556 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 182 m2

  Domy w Toruniu :

  W Toruniu jest 30 ofert domów

  Średnia cena domów to 1 257 929 zł

  Średni metraż domów to 279 m2

  Domy bezpośrednio w Toruniu - oferty deweloperów

   - 2 ogłoszenia

  Domy używane w Toruniu - oferty agencji nieruchomości

   - 39 ogłoszeń
  Dom
  4 pokoje150 m2

  480 000

  3 200 zł/m2

  Toruń

  Nowy dom
  5 pokoi165,88 m2

  Toruń

  Borowiacka 10 - 2 oferty
  Poznaj region

  Domy na sprzedaż w Toruniu cieszą się sporym zainteresowaniem

  Toruń to miasto, które doskonale łączy tradycję i nowoczesność. Nie cieczy się co prawda tak dużą popularnością jak inne większe ośrodki, jednak nie brakuje osób, które doceniają kameralny charakter miasta. Dlaczego warto zamieszkać w Toruniu? W jakiej dzielnicy szukać nieruchomości? Czy zakup domu w Toruniu jest opłacalny? Sprawdź!

   

  Rynek nieruchomości w Toruniu

  Toruń jest miastem kameralnym, ale prężnie rozwijającym się. Jego historyczny charakter przyciąga wielu turystów, ale też nowych mieszkańców. Dlatego deweloperzy chętnie wybierają go jako lokalizację nowych inwestycji. Zdecydowanie lepiej przedstawia się oferta dotycząca mieszkań, ale można też znaleźć domy na sprzedaż w Toruniu. Ich rozkład oraz metraż jest bardzo zróżnicowany, więc każdy znajdzie odpowiednią nieruchomość dla siebie. W mieście nie brakuje mniejszych inwestycji (zaledwie kilka pokoi), jak i ogromnych posiadłości. Jak jednak znaleźć wymarzony dom na sprzedaż w Toruniu? Na początku warto poznać najważniejsze informacje dotyczące tego miasta.

  Od 2005 roku Toruń podzielony jest na 24 części dla celów urzędowych lub 13 okręgów stanowiących jednostki pomocnicze gmin. Najwięcej mieszkańców zamieszkuje okręgi: Chełmińskie, Rubinkowo, Bydgoskie. Dużą popularnością cieszy się też centrum miasta (Starówka), a także JAR - teren po jednostce Armii Radzieckiej i Podgórz. Wszystkie części Torunia są bardzo dobrze ze sobą skomunikowane. To sprawia, że bez problemu dojedziemy do nawet najbardziej oddalonych od centrum obszarów miasta, a także do sąsiedniej Bydgoszczy.

  Miasto Kopernika doskonale łączy tradycję i nowoczesność. Na jego terenie znajduje się słynna starówka, wpisana na listę UNESCO w 1997 roku. Oferta gastronomiczna i kulturalna Torunia również nie zawodzi. Jednak warto pamiętać, że na obszarze miasta znajduje się nie tylko historyczna zabudowa, ale też wiele nowoczesnych inwestycji. Wśród nich należy wymienić Toruński Park Technologiczny oraz Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii. Miasto stanowi również ważny ośrodek akademicki i kulturalny w Polsce. To wszystko sprawia, że Toruń jest miastem, w którym naprawdę warto zamieszkać.

   

  Domy na sprzedaż w Toruniu

  Kupić dom z rynku pierwotnego czy wtórnego? Ta kwestia stanowi ogromny dylemat dla osób szukających nieruchomości na sprzedaż w Toruniu. Warto pamiętać, że oferta z rynku wtórnego jest na pewno dużo bardziej zróżnicowana. Deweloperzy obecnie oferują zaledwie kilka inwestycji zlokalizowanych na nowoczesnych, kameralnych osiedlach. Jednak miasto przyciąga coraz więcej osób, więc domy na sprzedaż w Toruniu mogą wkrótce stać się bardziej popularne.

  Obecnie oferta z rynku wtórnego jest znacznie bardziej rozbudowana. Starsze domy na sprzedaż w Toruniu znajdują się w różnych częściach miasta i cechują się zróżnicowanym rozkładem oraz metrażem. Oferta z rynku pierwotnego jest bardziej uboga. Nowe domy na sprzedaż w Toruniu znajdziemy głównie na obszarach: Bielawy i Chełmińskie Przedmieście. Są to nieruchomości głównie 5-pokojowe.

   

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujasko-pomorskim? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż w Toruniu na portalu GetHome i znajdź dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje