Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Dębica

  - 14 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki – Dębica z atrakcyjnymi terenami pod inwestycje

  Dębica jest spokojnym miastem w woj. podkarpackim, niedaleko Tarnowa i Rzeszowa. Znana m.in. z produkcji opon tworzy bardzo przyjazny klimat dla rozmaitych inwestycji. Wciąż można znaleźć tu atrakcyjne działki pod inwestycje biznesowe i prywatne, które niejednokrotnie są dostępne w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, co warto wiedzieć o lokalnym rynku i dostępnych nieruchomościach.

  Działki w Dębicy – jak kształtuje się lokalny rynek nieruchomości?

  Dębica jest miastem średniej wielkości z dość gęstą, choć chaotyczną zabudową. W centrum nadal można znaleźć pojedyncze wolne tereny, które idealnie nadają się pod inwestycje. Tego rodzaju działki budowlane są jednak dostępne sporadycznie. Zdecydowanie łatwiej jest o parcelę pod budowę domu lub działalność przemysłową – są one dostępne przede wszystkim poza ścisłym centrum. Dostępne działki na sprzedaż w Dębicy są zróżnicowane pod względem powierzchni, uwarunkowań i przeznaczenia, co ułatwia ich dobór do konkretnych celów. Mieszkańcy miasta lub jego okolic coraz częściej kupują też działki rekreacyjne – są one dostępne przede wszystkim pod lasem w południowej części miasta, a także w ramach ROD.

  Działki budowlane w Dębicy – ceny na rynku

  Mimo ogromnego potencjału tych obszarów ceny działek na sprzedaż w Dębicy można uznać za przeciętne. Koszt zakupu w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni zależy przede wszystkim od ich przeznaczenia i uregulowanej sytuacji prawnej. Działki wymagające odrolnienia, podziału lub przejścia innych dodatkowych formalności zwykle można kupić znacznie taniej. Nie bez znaczenia jest też uzbrojenie terenu czy obecność drogi dojazdowej. Droższe są także te działki budowlane w Dębicy, które charakteryzują się łatwością zagospodarowania (np. ze względu na regularny kształt i równe podłoże). Niższymi cenami zwykle kuszą natomiast działki bez pośredników, ale należy pamiętać, że korzystanie z profesjonalnego wsparcia agencji nieruchomości wpływa na bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg transakcji.

  Działki na sprzedaż w Dębicy i okolicach – znajdź idealną nieruchomość

  Najlepsze ogłoszenia dotyczące działek na sprzedaż w Dębicy i okolicach znajdziesz w GetHome.pl. Publikujemy tylko sprawdzone i aktualne oferty – bez duplikatów. Ułatwiamy poszukiwania idealnej nieruchomości gruntowej dzięki interaktywnej mapie i filtrom. Możesz wyszukać tylko te działki w Dębicy, które spełniają określone warunki (przeznaczenie, powierzchnia, cena) lub np. zawęzić poszukiwania do określonego obszaru miasta wyznaczonego na mapie. Sprawdź koniecznie!

  Jesteś zainteresowany nieruchomościami gruntowymi w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę działek w Dębicy na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: