Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki nad morzem Mrzeżyno, pow. gryficki - 4 ogłoszenia

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Ośrodek nad morzem/ inwestycja
  i
  Sprzedam działkę gryficki, Mrzeżyno o powierzchni 5253 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 2 700 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Morek Nieruchomości.
  Ośrodek nad morzem/ inwestycja
  i
  Sprzedam działkę gryficki, Mrzeżyno o powierzchni 2337 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 1 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Morek Nieruchomości.
  Ośrodek nad morzem/ inwestycja
  i
  Sprzedam działkę gryficki, Mrzeżyno o powierzchni 2916 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 500 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Morek Nieruchomości.
  Gotowa inwestycja z pnb, 20 małych mieszkań
  i
  Sprzedam działkę gryficki, Mrzeżyno o powierzchni 2317 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 3 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją IGLICA NIERUCHOMOŚCI.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: