Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Kielce

  - 74 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Działki budowlane w Kielcach i okolicach – zainwestuj w Świętokrzyskim!

  Kielce jako stolica województwa świętokrzyskiego koncentrują gospodarcze i kulturalne życie regionu. Miasto cieszy się dobrą opinią swoich mieszkańców i z każdym rokiem przyciąga nowych inwestorów. W lokalnej ofercie rynku nieruchomości znajdują się działki na sprzedaż i pod wynajem, które sprawdzą się zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję.

  Województwo świętokrzyskie posiada duży potencjał inwestycyjny i jest pozytywnie oceniane jako miejsce do życia przez mieszkańców. Region słynie z licznych obszarów zieleni, dobrej komunikacji i umiarkowanych cen gruntów. Większość ofert na lokalnym rynku nieruchomości koncentruje się wokół stolicy województwa Kielc. Wśród nich znajdują się działki budowlane przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, atrakcyjne działki inwestycyjne i coraz popularniejsze wśród mieszkańców działki rekreacyjne. Które dzielnice cieszą się największą popularnością i dlaczego warto kupić działkę w Kielcach?

  Działki na sprzedaż w Kielcach – najpopularniejsze dzielnice

  Kielce nie posiadają usankcjonowanego podziału administracyjnego stąd, zamiast o osiedlach można mówić raczej o poszczególnych częściach miasta. Wśród osób decydujących się na zakup działki pod budowę domu zdecydowany prym wiedzie Baranówek. To tutaj znajdują się najdroższe działki i najatrakcyjniejsze grunty. Dzielnica jest dobrze skomunikowana, a równocześnie zapewnia mieszkańcom wytchnienie od miejskiego zgiełku. Dużą popularnością cieszą się także działki budowlane w Kielcach na Podhalu, Telegrafie, w Dąbrowie i Podkarczkówkach. Są to w większości działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną o wielkości około 1000 - 2000 m². Dobrze zagospodarowany teren sprawia, że podłączenie mediów nie stanowi problemu. Mieszkańcy cenią sobie także bliskość infrastruktury handlowo-usługowej i częste połączenia z centrum.

  Osoby planujące zakup działki budowlanej w Kielcach patrzą także na okolice miasta. Wśród podkieleckich gmin najdroższe są tereny w Morawicy i Zagnańsku, które stanowią sypialnie Kielc. Tańsze działki można znaleźć w Masłowie, Woli Kopcowej lub Cedzynie. Problemem może być jednak brak planu zagospodarowania przestrzennego dla podmiejskich obszarów. Wśród kieleckich nieruchomości zainteresowaniem cieszą się także działki rekreacyjne. Te zlokalizowane są zarówno w centrum, jak i dzielnicach okalających śródmieście jak Czarnków, Wielkopole czy Szydłówek

  Działki inwestycyjne w Kielcach - w sam raz na inwestycję!

  Stolica województwa świętokrzyskiego cieszy się także zainteresowaniem inwestorów szukających miejsca pod siedzibę firmy lub zakład produkcyjny. Do inwestycji zachęca rozwijający się charakter miasta oraz relatywnie niskie ceny gruntów. W Kielcach znajdują się działki inwestycyjne o zróżnicowanym metrażu, które mogą być wykorzystane pod powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe oraz inwestycje deweloperskie.

  Budowa domu lub inwestycja? Szukasz działki w Kielcach? Sprawdź oferty portalu GetHome i znajdź działkę dla siebie!

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: