Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki nad rzeką Kołobrzeg - 4 ogłoszenia

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Dżwirzyno działka inwestycyjna
  i
  Sprzedam działkę Kołobrzeg o powierzchni 1562 mkw. Cena działki - 234 300 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg.
  Dżwirzyno działki inwestycyjne
  i
  Sprzedam działkę Kołobrzeg o powierzchni 31720 mkw. Cena działki - 4 820 850 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg.
  Działka 1405m2 w ząbrowie - 8km od kołobrzegu z wz
  i
  Sprzedam działkę Kołobrzeg o powierzchni 1405 mkw. Cena działki - 140 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Optima Nieruchomości.
  Działka 1215m2 w ząbrowie - 8km od kołobrzegu z wz
  i
  Sprzedam działkę Kołobrzeg o powierzchni 1215 mkw. Cena działki - 121 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Optima Nieruchomości.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: