Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki nad jeziorem Koziegłowy - 11 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Najlepsza lokalizacja w koziegłowach!
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1107 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 132 840 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  Najlepsza lokalizacja w koziegłowach!
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1226 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 147 120 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  Najlepsza lokalizacja w koziegłowach!
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1407 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 168 840 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  Najlepsza lokalizacja w koziegłowach!
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1179 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 141 480 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  Najlepsza lokalizacja w koziegłowach!
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1511 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 181 320 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  Najlepsza lokalizacja w koziegłowach!
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1103 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 132 360 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1037 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 124 440 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1056 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 126 720 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1047 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 125 640 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1053 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 126 360 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Koziegłowy o powierzchni 1213 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 145 560 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Wena Nieruchomości.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: