Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Dywity, pow. olsztyński - 5 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działka usługowa nad stawem, mpzp
  i
  Sprzedam działkę olsztyński, Dywity o powierzchni 26484 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją New House.
  Działka inwestycyjna w centrum dywit
  i
  Sprzedam działkę olsztyński, Dywity o powierzchni 8621 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 2 580 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją New House.
  Działka w pobliżu lasu, doskonała inwestycja
  i
  Sprzedam działkę olsztyński, Dywity o powierzchni 1560 mkw. Działka rolno-budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 148 200 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją New House.
  Działka z wz!!! do centrum olsztyna ok. 7 km!
  i
  Sprzedam działkę olsztyński, Dywity o powierzchni 1661 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 235 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Warmia Brokers Nieruchomości.
  Pod zabudowę usługową z funkcją mieszkaniową!
  i
  Sprzedam działkę olsztyński, Dywity o powierzchni 2354 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Warmia Brokers Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: