Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane pow. piotrkowski - 42 ogłoszenia

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Działki budowlane w janowie gm wolbórz
  i
  Sprzedam działkę Wolbórz o powierzchni 1899 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pawiiz Nieruchomości.
  Działka pod budowę domu z możliwością podziału
  i
  Sprzedam działkę Piotrków Trybunalski o powierzchni 3400 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 185 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Muvon Nieruchomości.
  Działką z wz z bezpośrednim dostępem do rzeki
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 5301,01 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 317 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Muvon Nieruchomości.
  Działka budowlana w niskiej cenie - ludwików
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 2500 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 122 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pawiiz Nieruchomości.
  Idealna działka budowlana we włodzimierzowie
  i
  Sprzedam działkę Sulejów o powierzchni 1250 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 130 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pawiiz Nieruchomości.
  Działka budowlana w niskiej cenie - ludwików
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 6600 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 230 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Pawiiz Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 3900 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 390 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 9278 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 324 730 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 2100 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 126 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1400 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 105 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1104 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 76 176 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Piotrków Trybunalski o powierzchni 13230 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 1 400 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Piotrków Trybunalski o powierzchni 3420 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 718 200 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 75 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 2236 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 70 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Piotrków Trybunalski o powierzchni 1296 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 200 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 2448 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 171 360 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 18162 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 635 670 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 3981 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 140 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Piotrków Trybunalski o powierzchni 1801 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 300 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1270 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 76 200 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 1530 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 153 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę piotrkowski o powierzchni 877 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 96 470 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Górny Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę Piotrków Trybunalski o powierzchni 1500 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 140 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Waliszczak Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: